Łukasz Szewczyk14.05.2019 (14:44)brak komentarzy

Samsung Galaxy S10e z bezprzewodową ładowarką Duo Pad w prezencie

Ruszyła nowa promocja, w ramach której zakup Galaxy S10e u autoryzowanych parterów Samsung premiowany jest bezprzewodową ładowarką Samsung Duo Pad.
S10e z bezprzewodową ładowarką Duo Pad
Aby skorzystać z promocji należy zakupić Samsung Galaxy S10e w dniach od 13 do 26 maja 2019, aktywować urządzenie do 28 maja 2019, a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung i do 31 maja 2019 wypełnić znajdujący się tam formularz. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń.
Bezprzewodowa ładowarka Duo Pad to nowość w ofercie firmy Samsung, umożliwiająca jednoczesne szybkie ładowanie dwóch urządzeń, w tym jednego w trybie FAST CHARGE. Duo Pad obsługuje standardy ładowania, takie jak FAST CHARGE 2.0, FAST CHARGE 1.0 i Qi. Oprócz tego pozwala też na ładowanie zegarków Gear S3, Gear Sport, Galaxy Watch i Galaxy Watch Active.

Samsung Galaxy S10e to najbardziej kompaktowy przedstawiciel flagowej linii smartfonów Galaxy S10. Wyposażony jest w niemal bezramkowy ekran Dynamic AMOLED o przekątnej 5,8 cala, zaawansowany aparat z szerokokątnym obiektywem i doskonałą stabilizacją wideo Super steady, funkcję bezprzewodowego ładowania innych urządzeń (technologią Qi oraz kompatybilnych urządzeń ubieralnych), oraz dostrojone przez AKG głośniki stereo z technologią Dolby Atmos.

Polecamy