Łukasz Szewczyk15.05.2019 (18:18)3 komentarze

Specjalna oferta dla abonentów NC+ od Credit Agricole. Do 460 zł premii

Operator satelitarnej platformy nc+ nawiązał współpracę z Credit Agricole Bank Polska. przygotowana specjalna oferta obejmuje dostęp do telewizji, internetu czy usług telefonicznych i - na promocyjnych warunkach - do konta w banku.
Oferta
Abonentom nc+ bank wypłaca premię do 460 zł. Pierwsze 100 zł można otrzymać już po pierwszym miesiącu od otwarcia konta, jeśli w miesiącu poprzedzającym zasilone one zostanie kwotą 1 tyś zł. Taki miesięczny wpływ, a także opłacanie abonamentu za nc+ z nowo otwartego rachunku, to możliwość uzyskania kolejnego benefitu od Credit Agricole. Bank zwraca co miesiąc klientowi 50 proc. opłaty za rachunek nc+ (nie więcej niż 30 zł miesięcznie).
W promocyjnej ofercie można otworzyć jedno z dwóch kont Credit Agricole: Konto dla Ciebie oraz Konto dla Ciebie VIP. Co ważne, klienci mogą bezpłatnie korzystać z pierwszego, jeśli poza regularnym zasilaniem konta w wysokości 1000 zł, raz w miesiącu zapłacą kartą lub BLIK. Oznacza to, że abonenci nc+ poza premią promocyjną, mogą zyskać za darmo flagowe konto tego banku.

- Zależy nam, aby abonenci nc+ byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami i zostali na dłużej w Credit Agricole. Będziemy dbać o te relacje - mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole, odpowiedzialny za marketing, rozwój produktów i customer intelligence

Aby przystąpić do promocji przygotowanej przez obie firmy, trzeba kupić lub przedłużyć dowolny abonament w salonie nc+. A następnie odwiedzić dowolną placówkę bankową Credit Agricole i przy otwieraniu konta podać numer rachunku, na który należy przelewać pieniądze za abonament. Konto można również otworzyć telefonicznie lub korzystając ze strony internetowej.

- Stale rozwijamy ofertę z korzyścią dla naszych klientów, dlatego cieszymy się ze współpracy z bankiem Credit Agricole, dzięki której abonenci nc+ mogą zyskać dodatkowe benefity pieniężne i obniżyć opłaty za rachunek - dodaje Artur Przybysz, wiceprezes zarządu ds. sprzedaży i CRM platformy nc+

Promocyjna oferta jest dostępna do 31 lipca 2019 roku. dla abonentów nc+, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie byli posiadaczami lub współposiadaczami konta w banku Credit Agricole.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Czyli starzy abonenci, którym sie nie konczy umowa są w głębokim poważaniu firmy. A w reklamach mówią przecież ze to nonsens, takie traktowanie starych.
 0  
Ten nonsens Mick dotyczy klientów sieci T-mobile.
 1  
Dawno temu była podobna akcja z eurobankiem
 0