Łukasz Szewczyk22.05.2019 (15:02)brak komentarzy

Kids Fest. Dzień Dziecka z Nickelodeon Polska i Legią

Telewizyjny kanał dziecięcy Nickelodeon Polska oraz warszawską Legia szykują niespodziankę z okazji Dnia Dziecka..
Kids Fest. Dzień Dziecka z Nickelodeon Polska i Legią
Kanał Nickelodeon i warszawska Legia zapraszają 2 czerwca w godzinach 11:00 - 18:00 wszystkie dzieci i rodziców na wyjątkowe świętowanie Dnia Dziecka. Kids Fest to szczególne wydarzenie, które przeniesie dzieciaki w świat ulubionych animacji Nickelodeon, a młodym sportowcom Legii pozwoli wkroczyć w świat swoich sportowych idoli.
Na stadionie przy Łazienkowskiej czekać będzie moc atrakcji i bohaterowie ulubionych kreskówek - SpongeBob Kanciastoporty, Marshall i Chase z "Psiego Patrolu", Shimmer i Shine oraz Dora i Diego. Postaci zaproszą dzieci do zabawy w laserowym tunelu, balansowania w parku linowym, śmiechu w gabinecie krzywych luster, czy wyścigu cartingowego. Nie zabraknie atrakcji dla miłośników sportu. Wiele emocji wzbudzi z pewnością turniej piłkarski na głównej płycie stadionu, czy możliwość zwiedzenia oficjalnego autobusu, którym drużyna Legii przemieszcza się po Polsce. Na młodych sportowców czekać będzie maskotka Legii, Miś Kazek.

Bilety na wydarzenie w cenie 10 pln dostępne są na stronie kidsfest.legia.com. Posiadacze Kart Kibica Legii, posiadacze Karnetów Legii i wychowankowie przedszkoli piłkarskich Legia Soccer School uprawnieni są do 50% zniżki.