Łukasz Szewczyk14.06.2019 (11:17)brak komentarzy

E-sportowe rozgrywki po raz pierwszy na ekranach kin Helios

W ostatnim tygodniu czerwca Helios zaprosi fanów e-sportu na wyjątkowe widowisko - pierwszy z trzech turniejów Łomża Zero Esport Tour. W multipleksach sieci Helios w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie odbędą się rozgrywki i transmisje ze zmagań w grze "Counter Strike: Global Offensive".
E-sport w Helios
Łomża Zero Esport Tour to cykl wydarzeń dla wszystkich fanów gamingu i sportowych emocji. Sieć kin Helios wraz z firmą Cyber Wolves zapraszają na inauguracyjną edycję turnieju.
Na specjalnie zaaranżowanej sali kinowej odbędą się rozgrywki turniejowe z udziałem publiczności. Amatorskie drużyny z całego kraju będą walczyły o wspaniałe nagrody, m.in. kontrakt managerski pozwalający postawić pierwsze kroki w świecie profesjonalnego e-sportu. Widzowie będą mogli obserwować zmagania w najpopularniejszym gatunku na świecie (first-person shooter) w grze "Counter Strike: Global Offensive".

W sprzedaży są już bilety na pierwszy z trzech turniejów e-sportowych Łomża Zero Esport Tour. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-26 czerwca w poznańskim kinie Helios, gdzie wiele atrakcji będzie czekało zarówno na fanów sportów elektronicznych, jak i wszystkich odwiedzających, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w tym świecie. Kibice mogą skorzystać z limitowanej puli bezpłatnych wejściówek lub Biletów Premium, dzięki którym będą mieli szansę otrzymać oficjalne gadżety rozgrywek oraz zagwarantować sobie miejsca w salach kinowych w trakcie całego cyklu.

Turnieje zostaną rozegrane kolejno w jednym z trzech miast, a w pozostałych dwóch będzie można oglądać transmisje rozgrywek.