Łukasz Szewczyk13.08.2019 (12:11)brak komentarzy

ESET gra razem z Borussią Dortmund

Firma ESET, producent rozwiązań antywirusowych, z których korzysta prawie 5 milionów Polaków, została oficjalnym partnerem Borussi Dortmund. Klub piłkarski, w którym aktualnie gra Łukasz Piszczek, przez kolejne trzy sezony Bundesligi będzie ściśle współpracować z niemieckim klubem piłkarskim.
Firma ESET sponsorem Borusii Dortmund
Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Borussi Dortmund. Tych, którzy jednak nie znają niemieckiego klubu piłkarskiego, warto uświadomić, że drużyna ma na swoim koncie osiem tytułów mistrzowskich Bundesligi. W świadomości Polaków jest zapamiętana głównie za mecz sprzed kilku lat o Puchar Niemiec z Bayernem Monachium, który zakończył się spektakularnym zwycięstwem Borussi dzięki występom Polaków: Roberta Lewandowskiego, Łukasza Piszczka oraz Kuby Błaszczykowskiego. Teraz niemiecka drużyna piłkarska będzie walczyć o gole pod patronatem firmy ESET.
Producent rozwiązań antywirusowych otrzymał od klubu tytuł partnerskiego czempiona. ESET i Borussia będą łączyć miłość fanów do piłki nożnej wraz ze wzrostem świadomości w sferze cyberbezpieczeństwa wśród kibiców, szczególnie podczas transmisji online rozgrywek oraz łączenia się fanów w Internecie.

- Borussia jest oddana swoim fanom w równym stopniu co ESET swoim użytkownikom. Sponsorowanie niemieckiego klubu będzie idealną okazją do spotkań z fanami, którzy będą kibicować swojej drużynie, niezależnie od tego, czy będą oglądać mecze na stadionie, czy za pomocą streamingu online - wyjaśnia Richard Marko, CEO ESET.

Plany sponsorskie niemieckiej drużyny z firmą ESET są długoterminowe i będą obowiązywać przez kolejne trzy sezony Bundesligi.