Łukasz Szewczyk13.08.2019 (12:11)brak komentarzy

ESET gra razem z Borussią Dortmund

Firma ESET, producent rozwiązań antywirusowych, z których korzysta prawie 5 milionów Polaków, została oficjalnym partnerem Borussi Dortmund. Klub piłkarski, w którym aktualnie gra Łukasz Piszczek, przez kolejne trzy sezony Bundesligi będzie ściśle współpracować z niemieckim klubem piłkarskim.
ESET gra razem z Borussią Dortmund
Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Borussi Dortmund. Tych, którzy jednak nie znają niemieckiego klubu piłkarskiego, warto uświadomić, że drużyna ma na swoim koncie osiem tytułów mistrzowskich Bundesligi. W świadomości Polaków jest zapamiętana głównie za mecz sprzed kilku lat o Puchar Niemiec z Bayernem Monachium, który zakończył się spektakularnym zwycięstwem Borussi dzięki występom Polaków: Roberta Lewandowskiego, Łukasza Piszczka oraz Kuby Błaszczykowskiego. Teraz niemiecka drużyna piłkarska będzie walczyć o gole pod patronatem firmy ESET.
Producent rozwiązań antywirusowych otrzymał od klubu tytuł partnerskiego czempiona. ESET i Borussia będą łączyć miłość fanów do piłki nożnej wraz ze wzrostem świadomości w sferze cyberbezpieczeństwa wśród kibiców, szczególnie podczas transmisji online rozgrywek oraz łączenia się fanów w Internecie.

- Borussia jest oddana swoim fanom w równym stopniu co ESET swoim użytkownikom. Sponsorowanie niemieckiego klubu będzie idealną okazją do spotkań z fanami, którzy będą kibicować swojej drużynie, niezależnie od tego, czy będą oglądać mecze na stadionie, czy za pomocą streamingu online - wyjaśnia Richard Marko, CEO ESET.

Plany sponsorskie niemieckiej drużyny z firmą ESET są długoterminowe i będą obowiązywać przez kolejne trzy sezony Bundesligi.