Łukasz Szewczyk18.12.2019 (14:49)1 komentarz

Pilsweizer wprowadza do sprzedaży piwo Świąteczne

Browar Pilsweizer wprowadza do swojej oferty nowe piwo o nazwie Pilsvar Świąteczne, górnej fermentacji ze świątecznymi dodatkami, takimi jak goździki, kardamon, cynamon czy miód.
piwo Świąteczne
piwo Świąteczne
Przygotowane przez Browar Pilsweizer piwo Pilsvar Świąteczne to piwo górnej fermentacji, o ekstrakcie 16 Blg i zawartości alkoholu nieco ponad 6,6 %. W jego produkcji wykorzystywane są chmiele: Marynka, Lubelski i Magnum, zaś dodatkowe składniki mają charakter bardzo zimowo-świąteczny, są to bowiem: anyż, goździki, imbir, cynamon, kardamon, gałka muszkatołowa i miód gryczany.
- Od kilku lat myśleliśmy już o takim piwie i w końcu ten pomysł udało się zrealizować. Chcemy fanom naszego browaru zaproponować piwo wpisujące się w grudniową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, które pozwoli jeszcze bardziej umilić ten czas i spędzić radosne chwile z rodziną i przyjaciółmi - mówi Andrej Chovanec, Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu oraz współwłaściciel Browaru Pilsweizer.

Nowe piwo będzie dostępne w dystrybucji w sklepach w całej Polsce, jak również w kanale HoReCa, będzie jednak miało charakter limitowany (czasowo).

Komentarze (1 - 1 z 1)

Niezły pomysł, niezły strzał. Ja jestem fanem Pilsvara, więc na pewno spróbuję, a etykieta świąteczna pewnie sprawi, że wszyscy wujkowie przy świątecznym stole chętnie spróbują...
 1