Łukasz Szewczyk12.02.2020 (11:00)6 komentarzy

Canal+ z najlepszą ofertą piłkarską w opinii kibiców, nowa odsłona kampanii "Przeżyj to sam" (wideo)

Ponad 80 proc. klientów Platformy CANAL+ wskazało, że to właśnie Canal+ ma najlepszą ofertę w Polsce jeśli chodzi o transmisję wydarzeń związanych z piłką nożną. Dla ponad 90 proc. badanych transmisje Canal+ są również gwarancją sportowych emocji na najwyższym poziomie - wynika z najnowszego badania Instytutu Kantar
Kampania Canal+ "Przeżyj to sam"
Klienci Platformy Canal+ najchętniej oglądają wydarzenia piłkarskie właśnie na kanałach Canal+ oraz Canal+ Sport (odpowiednio 74 i 67 proc. wskazań). Innymi często wybieranymi kanałami są kanały Eleven Sports (54 proc. wskazań) oraz kanały Eurosport (ponad 50 proc. wskazań).
Kanały na których ogląda się piłkę nożną
Kanały na których ogląda się piłkę nożną
Prawie 80 proc. klientów uważa, że Canal+ jest niezbędnym kanałem sportowym w ich ofercie telewizji. Jednocześnie ponad 80 proc. klientów wskazało, że to Canal+ posiada najlepszą ofertę piłki nożnej w Polsce.

Kanały niezbędne w ofercie telewizji
Kanały niezbędne w ofercie telewizji
Canal+ został bardzo wysoko oceniony pod względem oferty piłki nożnej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje jakość transmisji, z której zadowolonych jest 91 proc. badanych. Klienci są zadowoleni również z ilości programów poświęconych piłce nożnej (83 proc.), technicznych nowinek (82 proc.) oraz jakości komentarza (81 proc.). Dla ponad 90 proc. klientów Canal+ świetnie pokazuje rozgrywki ligowe i jest jednocześnie najlepszą telewizją w Polsce pokazującą piłkę nożną.

Ocena Platformy Canal+
Ocena Platformy Canal+
Ocena Platformy Canal+
Ocena Platformy Canal+
Oceny porównawcze kanałów sportowych
W dalszej części badania poproszono klientów o ocenę porównawczą kanałów sportowych w podziale na siedem kategorii.

Canal+ okazał się liderem nie tylko w przypadku jakości transmisji (65 proc. wskazań), ale i jakości komentarzy (63 proc.), zapraszanych gości (58 proc.), zastosowanej technologii - zarówno podczas transmisji, jak i w samym studiu (odpowiednio 59 i 56 proc.) oraz magazynów piłkarskich (56 proc.). Jedynie w przypadku ilości programów dotyczących piłki nożnej przewaga nie jest tak znaczna, jednak Canal+ pozostaje nadal niekwestionowanym liderem.

Ocea porównawcza kanałów
Ocea porównawcza kanałów
Ocena Canal+ wzrasta dodatkowo w grupie klientów którzy zadeklarowali, że są widzami rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.

Ocea porównawcza kanałów
Ocea porównawcza kanałów
Kampania "PRZEŻYJ TO SAM"
Platforma CANAL+ rozpoczęła kolejną edycję kampanii "Przeżyj to sam", w której promuje rozgrywki PKO BP Ekstraklasy i zachęca do przeżywania emocji związanych z wiosenną rundą PKO BP Ekstraklasy na stadionach i przed telewizorami.


Kampania jest realizowana w stacjach telewizyjnych, internecie i social mediach.

Badanie zostało zrealizowane metodą CATI w styczniu br. na grupie 500 klientów Platformy CANAL+ posiadających dostęp do kanałów CANAL+, którzy zadeklarowali zainteresowanie piłką nożną i są widzami meczów w telewizji.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Dwie pełne ligi i 2 półprodukty za 40 zł. Dlaczego francuska stacja nie ma praw do Ligue 1? Za to klepie pełny produkt Ekstraklasa.
 1  
Gdyby się nie dogadali z Polsatem na dostęp do Ligi Mistrzów na platformie C+ to te % byłyby znacznie niższe..ale fakt oprawa i transmisja tego co mają jest zdecydowanie najlepsza...
 12  
Gdyby tak jeszcze poziom polskiej piłki był na tak wysokim poziomie było by super.
 14  
Mnie nikt nie pytał ja tak nie uważam nie zapominajmy że CANA+ nie ma nic obecnie po za ta ekstraklasa a reszte ma polsat i tvp1.chyba sobie sami robili ta ankiete??
 8  
Niech wypieprzą twarowskiego nie da się go już słuchać i zatrudnią jakiegoś młodego gniewnego, jak rownież przydałoby się odświeżenie ligi+, od trzydziestu lat te same żarciki ten sam sposób prowadzenia, nudy
 4  
Czekam na stację sportową w rozdzielczości UHD wtedy się wypowiem same prawa do... to za mało.
DonKapustoZasmarzonelli 13.02.2020 (13:43:36)
 2