Łukasz Szewczyk23.03.2020 (14:24)5 komentarzy

Gwiazdy TVN apelują do widzów #zostańwdomu (wideo)

TVN Discovery Polska rozpoczęło na swoich antenach emisję spotów wspierających akcję #zostanwdomu. W inicjatywę zaangażowały się gwiazdy wszystkich kanałów z portfolio nadawcy.
Gwiazdy TVN wspierają akcję #zostańwdomu
TVN Discovery Polska od wielu tygodni podejmuje liczne działania wspierające walkę z epidemią koronawirusa. Teraz wykorzystując komunikacyjną siłę swoich gwiazd i kanałów telewizyjnych, jeszcze mocniej angażuje się akcję #zostanwdomu, która ma na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się choroby. Kampania, do której przystąpiło kilkadziesiąt osobowości telewizyjnych, wystartowała w sobotę, 21 marca.

Gwiazdy w nagranych przez siebie spotach, pokazują jak radzą sobie w tej nietypowej sytuacji, co robią w domu i jak wygląda ich codzienność w czasie epidemii. Z humorem dzielą się swoimi pomysłami na spędzanie czasu z najbliższymi i apelują do widzów o pozostanie w domach.

Spoty wspierające akcję #zostanwdomu powstawały spontanicznie, bez scenariusza, według własnych pomysłów gwiazd TVN. Wszystkie nagrania wykorzystane w kampanii zostały zrealizowane zdalnie. Na antenę trafiają za pośrednictwem działu Autopromocji TVN. Emitowane będą we wszystkich stacjach TVN Discovery Polska.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Ale w TVN nie ma żadnych GWIAZD! Są tylko marni celebryci! W innych TV też gwiazd brak. Po co ludzi drażnicie -Gwiazdy. Na gwiazdę to sobie trzeba zasłużyć, a przede wszystkim mieć talent!
 7  
Dla tych co namawiają o pozostaniu w domu, chętnie udostępnię numer konta i wtedy zostanę w domu. Dlaczego te anty gwiazdy nie prowadzą dzień dobry Tvn z domu dlaczego faktów nie prowadzą z domu.
 6  
Na zostań w domu mogą sobie pozwolić te pseudo gwiazdy, nieroby i patologia. Reszta musi normalnie zapierdalać na to wszystko więc wsadźcie sobie te wasze zostań w domu w 4 litery.
 4  
#zostańWdomuIdźNaWybory to hasło ja głoszę.
Ja się nie boje o zarażenie, mnie urnę przyniosą do domu.
 0  
Zostań w domu ... i nabijaj oglądalność programom TVN-u. Wybornie.
 0