Łukasz Szewczyk27.03.2020 (17:27)11 komentarzy

"Reklama na Ratunek - Razem w walce z koronawirusem". Specjalny blok reklamowy Polsatu

Telewizja Polsat podjęła decyzję o przekazaniu czasu antenowego w postaci specjalnego bloku reklamowego na rzecz walki z koronawirusem. Akcja organizowana jest we współpracy z Biurem Reklamy Polsat Media.
Reklama na ratunek
Telewizja Polsat podjęła decyzję o przekazaniu czasu antenowego w postaci specjalnego bloku reklamowego na rzecz walki z koronawirusem. Akcja organizowana jest we współpracy z Biurem Reklamy Polsat Media.
Całkowity dochód z emisji bloku reklamowego "Reklama na Ratunek - Razem w walce z koronawirusem", za pośrednictwem Fundacji Polsat, zostanie przekazany najbardziej potrzebującym szpitalom i instytucjom zaangażowanym w walkę z epidemią.

Emisja specjalnego bloku reklamowego w czwartek, 2 kwietnia o godzinie 18:45, tuż przed głównym wydaniem "Wydarzeń". Im więcej widzów obejrzy blok "Reklama na Ratunek" tym więcej środków zostanie przekazanych na wsparcie lekarzy i pracowników szpitali.

- Chcemy pomóc tym, którzy są na pierwszej linii w walce z trwającą epidemią. 2 kwietnia o 18:45 możemy ponownie pokazać, że prosty gest ma wielką moc. Pamiętajmy - Zostajemy w domu, oglądamy blok i pomagamy w walce z koronawirusem - mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat. - Dzięki temu każdy z nas, choćby w taki sposób, dołoży swoją cegiełkę do wsparcia tych, którzy są dzisiaj najodważniejsi, ale też najwięcej ryzykują - dodaje.

Do wzięcia udziału w akcji i obejrzenia bloku reklamowego "Reklama na Ratunek - Razem w walce z koronawirusem" zachęcać będą spoty z udziałem Bogdana Rymanowskiego, dziennikarza Polsat News, prowadzącego główne wydanie "Wydarzeń", a także programy "Gość Wydarzeń" oraz "Wydarzenia i Opinie".

Spoty będą emitowane od piątku, 27 marca, we wszystkich kanałach Grupy Polsat, w serwisie IPLA, w internecie oraz w mediach społecznościowych.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Polsat to jedna wielka jebana REKLAMA. Jebać Polsat i zębatego chuja .
 2  
Spłać zębaty chuju 12 mld PLN za zakup plusa i odsetki. Nie udawaj tego, kim nie jesteś , cinkciarzu.
 2  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
FILANTROP zajebany długami. Twoje długi będą spłacać twoje dzieci. Do końca świata. Ty chuju , krokodylu. Nażarłeś się w końcu ? Spierdalaj kroku.
 1  
Dziadem się urodziłeś i dziadem umrzesz - prawo dżungli. A kosmiczne długi będą cię gniotły po wsze czasy. Tak się kończy kariera nienasyconych ryjów zębatych. Żryj póki możesz.
 2  
Spłać jeszcze drobnych akcjonariuszy ELEKTRIMU złodzieju
 0  
Padacie na ryj, gnojki z media2. Reklama goni reklamę.
 1  
Bujaj wory leszczu
 3  
na reklamę mam sposób: klawisz "mute" i lista kanałów w pilocie i "adblock" w internecie. nie interesuje mnie, jeśli strona z adblockiem się nie wyświetla, omijam ją i tyle. DOŚĆ BEZCZELNEJ REKLAMY!
 2  
Doszedłeś już pisowcu? Lepiej Ci, jest ulga i spełnienie?
 2  
Zębaty ile dałeś z własnych miliardów? Choć 1 tysiąc złotych?

Reklamujesz, ze taki hojny jesteś i dochód z reklam na covid przekażesz? Nie ośmieszaj się ...

Powiem Ci więcej: na nic Ci te miliardy jak na cmentarzu się ułożysz...
 0