Łukasz Szewczyk15.04.2020 (14:59)3 komentarze

Poczta Polska rozpoczyna sprzedaż maseczek ochronnych wielokrotnego użytku. Wkrótce żele do dezynfekcji rąk

Poczta Polska wprowadza do sprzedaży maseczki ochronne wielokrotnego użytku. Wyprodukowane w Polsce maseczki będą dostępne w placówkach pocztowych oraz w sklepie internetowym spółki. Poczta planuje także wprowadzenie do oferty żeli do dezynfekcji rąk.
Poczta Polska rozpoczyna sprzedaż maseczek ochronnych wielokrotnego użytku. Wkrótce żele do dezynfekcji rąk
Poczta Polska wprowadza do sprzedaży maseczki ochronne wielokrotnego użytku w cenie 9,99 zł za sztukę. Pierwsze partie maseczek są już dostępne w placówkach w woj. mazowieckim i łódzkim. Kolejne dostawy sukcesywnie będą realizowane w tym tygodniu. Maseczki będą dostępne w placówkach pocztowych na terenie całego kraju najpóźniej 20 kwietnia 2020 roku. Produkt będzie można także kupić w sklepie internetowym w paczkach po 5 sztuk, cena za komplet wynosi 49,95 zł.
Maseczki polskiego producenta Prakt Practical Equipment Sp. z o.o. są wykonane ze specjalistycznej tkaniny MEDICO dającej komfort użytkowania i zapewniającej izolację przed czynnikami zewnętrznymi. Parametry tkaniny umożliwiają jej wielokrotne pranie w temperaturze do 95 st. C (w celu dezynfekcji). Tkanina spełnia wymagania norm: PN-P-84525:1998 i PN-EN ISO 13688:2013-12.

Poczta planuje wprowadzenie w kwietniu do sprzedaży w placówkach pocztowych żeli do dezynfekcji rąk.

Komentarze (1 - 3 z 3)

chyba ich pogieło 10 zł za szt. to podatnik zapłacił za samolot z maskami i teraz ten sam podatnik ma zapłacić po raz drugi ........
 1  
Jaki samolot, to są maseczki szyte w Polsce. Wielokrotne, czytać uważnie.
 2  
Przecież pisze że to nie te z Chin. Mnie bardziej martwi, że poczty i tak są zatkane plus emeryci w godz 10-12 (1/3 czasu pracy) - to akurat dodatkowych chętnych na maseczki tam brakuje.
 1