Łukasz Szewczyk30.04.2020 (12:14)3 komentarze

MTV Polska rusza z akcją #MajówkaRazemNaOdległość

• MTV Polska namawia widzów do spędzenia długiego weekendu z zachowaniem zaleceń izolacji społecznej
Uczestnicy 13 sezonu "Warsaw Shore – Ekipa z Warszaw" w MTV Polska
W serii zabawnych spotów z udziałem uczestników najnowszego sezonu hitowego "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", MTV przypomina, że mimo nadchodzącego długiego weekendu powinniśmy porzucić plany wyjazdowe i pozostać w domach. Słynni imprezowicze przekonują, że spędzać ze sobą czas można również na odległość. Zachęcają także do kreatywnego podejścia w kwestii tradycyjnego majówkowego grilla.
"Ekipa z Warszawy" umili także widzom MTV weekendowe wieczory. Od 1 do 3 maja od godz. 22:00 na antenie stacji specjalne maratony "Warsaw Shore" z najlepszymi majówkowymi odcinkami - nie zabraknie imprez w ogrodzie, ognisk i grilla.

Ponadto, w akcji #MajówkaRazemNaOdległość w social mediach stacja zachęca swoich widzów do dzielenia się swoimi pomysłami na majówkę w izolacji. W specjalnym konkursie na profilu MTV Polska na Instagramie, członkowie Ekipy będą namawiać fanów do zamieszczania swoich zdjęć i filmików. Osoby, które wezmą w nim udział, będą miały szansę wygrać rozmowę ze swoim ulubionym uczestnikiem najnowszego sezonu "Warsaw Shore".

Spoty emitowane będą antenie MTV oraz kanałach stacji w social mediach. Za realizację materiałów video odpowiada dział on-air ViacomCBS Networks Polska.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Widzę na zdjęciu sklep budowlany - same pustaki.
 8  
Niech MTV Polska już zakończy nadawanie
 2  
a ty oczywiscie lepszy od nich,elita :)
zawisc,zawisc,zawisc...
 2