Łukasz Szewczyk04.05.2020 (12:09)brak komentarzy

Onet rusza z ogólnopolską akcją, której celem jest wzajemna pomoc i solidarność w biznesie

• Onet rusza z ogólnopolską akcją #BiznesKochaBiznes skierowaną do dużych i małych przedsiębiorstw
Biznes Kocha Biznes
W ramach inicjatywy, od 30 kwietnia 2020 roku klienci biura reklamy Ringier Axel Springer Polska mogą skorzystać ze specjalnej oferty i zostać "Wielkimi ReklamoDawcami". Za każde 100 zl przeznaczonych¬ na kampanię, otrzymają 25 PLN na pakiet dodatkowej powierzchni reklamowej, a kolejne 25 zł zasili fundusz na kampanie reklamowe dla "Zwinnych Przedsiębiorców" - firm dotkniętych kryzysem spowodowanym koronawirusem.
Do programu #BiznesKochaBiznes, jako beneficjenci mogą zgłaszać się przedsiębiorstwa, które podczas epidemii wprowadziły innowacje, a możliwość skorzystania z dodatkowego budżetu pozwoli im na promocję swojej działalności i walkę z ekonomicznymi konsekwencjami kryzysu. #BiznesKochaBiznes to projekt mający na celu wzajemną pomoc i okazanie solidarności w biznesie.

- W trudnych czasach biznes powinien trzymać się razem. Celem oferty #BiznesKochaBiznes jest wzajemna pomoc, wsparcie dla firm, które potrafią w kryzysie dostrzec szansę na swój na rozwój. Obecni reklamodawcy biura reklamy Ringier Axel Springer Polska, prowadząc własne kampanie, mogą równocześnie wesprzeć firmy, które dzięki darmowej, ogólnopolskiej promocji będą mogły przetrwać ten trudny czas. Wierzymy, że solidarność biznesu to coś, co pomoże nam wszystkim wyjść z niego obronną ręką - mówi Jovan Protić, COO Ringier Axel Springer Polska.

Firmy zainteresowane przystąpieniem do akcji, mogą zgłaszać się za pośrednictwem specjalnie stworzonego formularza. Firmy, które zostaną darczyńcami wspierającymi promocję małych przedsiębiorstw, otrzymają certyfikat "Wielkiego ReklamoDawcy".

Akcję wspierają media Ringier Axel Springer Polska.