Łukasz Szewczyk29.05.2020 (11:46)3 komentarze

Podwójna porcja GB w Orange na kartę. Robert Górski i Mikołaj Cieślak korzystają z uroków lata (wideo)

• Kolejna w tym roku odsłona kampanii Orange na kartę zachęca konsumentów do doładowywania kart online, promując ofertę podwojenia ilości gigabajtów na koncie.
Podwójna porcja GB w Orange na kartę
Wyjątkową dla marki produkcję przeprowadzono w warunkach obostrzeń związanych z epidemią COVID-19. Aby zadbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników zdjęcia, a także kolejnych etapów postprodukcji, prace koordynowano zdalnie (online).
W filmie przyjaciele miło spędzają czas podczas obiadu. Obaj są fizycznie rozdzieleni i przebywają każdy w swoim domu. Za pośrednictwem komunikatora wideo spierają się, jak zwykle, o rzeczy najważniejsze: który obiad jest lepszy. Taki samodzielnie przygotowany czy taki zamówiony? Dwaj biesiadnicy zgadzają się w jednym: obaj zasłużyli na podwójną porcję - nie tylko posiłku.

Kampania rusza 29.05.2020 r. 30-sekundowy film, który można obejrzeć w telewizji (TVN i stacje tematyczne TVN) i internecie, będzie wspierany przez działania w mediach społecznościowych i radiu.


Kampanię przygotowano w agencji Leo Burnett Warszawa. Film wyprodukowano w Busy Bee Film. Postprodukcję przygotowało studio Badi Badi. Za udźwiękowienie odpowiada studio Lunapark. Reżyserował Daniel Jaroszek. Za zakup mediów odpowiada Initiative.

Komentarze (1 - 3 z 3)

A to ciekawe reklamy Orange tylko w TVN-ie i stacjach tematycznych. Rozumiem że autor może mieć sympatię do tej stacji ale nie przesadzajmy. Nie sądzę aby operator ograniczył się tylko do tego medium. Reklamy Orange zawsze były również w TVP i Polsacie :-)
 2  
Te reklamy Orange plusa są na tak żenującym poziomie że nie ma co tego komentowac
 1  
Orange jest tak żenujące że nie ma co tego komentowac
 1