Łukasz Szewczyk10.06.2020 (16:50)7 komentarzy

Michał Kempa twarzą nowej kampanii Canal+ telewizji przez internet (wideo)

• Canal+ ruszył z kampanią reklamową promującą nową usługę Canal+ telewizja przez internet
• Bohaterem spotów promocyjnych został dziennikarz i stand-uper Michał Kempa
Michał Kempa
Canal+ telewizja przez internet to nowa usługa, która w jednym miejscu łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD, nie wymaga podpisywania długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. W nowym Canal+ znalazły się treści z wybranych kanałów na żywo, filmy, seriale, emocjonujący sport, programy informacyjne, dokumenty oraz programy na życzenie od Canal+ i zewnętrznych dostawców. CANAL+ w nowej usłudze stawia przede wszystkim na doświadczenie i prezentuje nowe oblicze telewizji - prostej, intuicyjnej i dostosowanej do potrzeb widza.
W spotach promocyjnych benefity nowej usługi CANAL+ prezentuje widzom dziennikarz i stand-uper Michał Kempa. Akcja spotów rozgrywa się w mieszkaniu głównego bohatera, który korzystając z dużej ilości wolnego czasu wymyślił telewizję "na nowo".


Za koncept kreatywny kampanii oraz nadzór nad produkcją spotów telewizyjnych odpowiadała agencja HAVAS Warsaw. Dział marketingu Canal+ przygotował scenariusze spotów oraz dopasował kreacje reklamowe do różnych formatów. Koncept komunikacji digital przygotowała agencja Change Serviceplan. Produkcją spotów zajął się dom produkcyjny Dynamo. Media do kampanii zaplanowała agencja HAVAS Media.

Od końca maja spoty promocyjne oraz inne kreacje reklamowe są widoczne w mediach digital oraz social mediach. Od połowy czerwca kampania ruszy w telewizji.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Misiek, wracaj do robienia diatryb o mierzeniu cukru, bo chyba za dużo cię przekupili Netfliksem.
 3  
pan Michal nie jest śmieszny, nie rozumiem fenomenu zachwycania się nim, do Szkła Kontaktowe nie pasuje
 2  
Może Ty jesteś drętwy?
 2  
Jaki poziom canal plus taki też celebryta do reklamy.
 6  
Może Ty jesteś drętwy?
w tym momencie nie, tylko kiedy jestem podniecony.

ps. w Standup'ie też nie jest śmieszny w przeciwieństwie do uczestników.
 1  
"mediach digital oraz social mediach"
Czy naprawdę język polski autora tego artykułu jest aż tak ubogi, że nie potrafi użyć rodzimych odpowiedników tych wyrażeń?
 5