Łukasz Szewczyk02.07.2020 (9:00)13 komentarzy

Zenek Martyniuk gwiazdą nowej kampanii MediaMarkt

• MediaMarkt lubi zaskakiwać. Tym razem w roli głównego bohatera kampanii reklamowej sieci wystąpi Zenek Martyniuk.
• "Król disco polo" będzie popularyzował nowe technologie i zachęcał do korzystania z bogatej oferty produktów i usług MediaMarkt.
Lato z Zenkiem
Marka MediaMarkt do tej poty jakości 3D ożywiała ulubieńców kilku pokoleń Polaków (Tytusa, Romka i A'Tomka), śmiało stawiała na nietypowe poczucie humoru (Łowcy.B), w spotach "Odkryj w sobie dziecko" żartobliwie opowiadała o zaletach obcowania z technologiami w każdym wieku.
W najnowszej kampanii MediaMarkt, która rozpoczęła się pod koniec czerwca 2020 roku, występuje Zenek Martyniuk, najpopularniejszy w naszym kraju artysta. Pomimo statusu megagwiazdy cieszy się niesłabnącą sympatią i zaufaniem milionów Polaków. W filmach i spotach reklamowych wciela się w rolę doradcy, pomagającego klientom w dokonywaniu wyboru urządzeń i usług z bogatej oferty sieci handlowej. Rekomendacje w muzycznej oprawie Zenka z pewnością wpadną w ucho nie tylko miłośnikom muzyki disco polo i będą towarzyszyły Polakom podczas letniego wypoczynku.

- Cieszę się, że dołączyłem do ekipy MediaMarkt. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów w Polsce. Wiem z własnego doświadczenia, że łatwo się pogubić wśród coraz to nowszych urządzeń bez końca porównując różne modele. Dlatego warto zaufać sprawdzonej marce, jaką jest MediaMarkt. Z przyjemnością będą pomagał klientom sieci w poszukiwaniu ciekawych ofert sprzętowych i zrobię to śpiewająco - mówi Zenek Martyniuk.

Pod hasłem kampanii "Lato z Zenkiem w MediaMarkt", kryją się również liczne oferty promocyjne, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie online mediamarkt.pl.

-Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka. Ta muzyka w wakacyjne dni grać może na najbardziej nowoczesnym sprzęcie w bardzo przystępnych cenach - mówi Ewelina Piątek, Manager ds. marketingu sieci MediaMarkt.

Na kampanię z udziałem Zenka Martyniuka składają się działania w Internecie i social mediach, spoty radiowe i TV. Za całościowy koncept i realizację nowej kampanii w radiu i telewizji odpowiada agencja Heart&Brain, za produkcję spotów dom produkcyjny IDEAL. Planowanie i zakup mediów realizowane jest przez Dział Planowania Mediów MediaMarktSaturn Polska. Działania w Internecie i social mediach koordynuje zespół marketingu MediaMarktSaturn Polska. Realizacją kampanii w mediach drukowanych zajmuje się agencja Gutenberg Networks, a działaniami PR agencja Hill+Knowlton Strategies.

Komentarze (1 - 10 z 13)

w sumie jaki sklep taka gwiazda
 29  
Jak podsumują kampanię za miesiąc to dopiero będą mieli lockdown jak nigdy!
 19  
Nikt już normalny nie kupuje w ME i MM, skoro są sklepy takie jak X-kom, Ole Ole czy Electro
 15  
To mogą zapomnieć że już cokolwiek u nich kupię!
 19  
Do puki on będzie twarzą Media Markt doputy moja noga nie przekroczy progu tego sklepu.
 19  
generalnie ludzie nie kupuja tam bo Zenek będzie ich twarzą tylko że są tam ceny ok minimum 10-15% większe niż u konkurencji.
to sklep do pooglądania, wybrania i zamówienia w necie.
 20  
Obciach i tyle. Nie wejdę już to sklepów MediaMarkt.
 15  
Idol "elektoratu" reklamuje niemiecki sklep:D :D :D
Jak te bidule to łykną?
Z drugiej strony... "ciemny lud to kupi" :D :D :D
 10  
Kiedyś hasłami reklamowymi MediaMarkt były takie slogany:

-"Powinni tego zabronić"

oraz

-"Nie dla idiotów!"

Być może to jest jakiś trop.
 8  
Nikt już normalny nie kupuje w ME i MM, skoro są sklepy takie jak X-kom, Ole Ole czy Electro
W tym ostatnim, trochę się zagalopowałeś. Tam jest Sławomir. :D
 1