Łukasz Szewczyk15.07.2020 (15:02)14 komentarzy

Świat nowych możliwości w nowej kampanii Plusa 5G (wideo)

• Startuje nowa kampania reklamowa sieci Plus promująca "pierwsze prawdziwe i najszybsze 5G w Polsce".
• W nowej reklamie operatora świat codzienności łączy się ze światem wirtualnym, a granice pomiędzy nimi stają się niemal niewidoczne dzięki nowoczesnej technologii 5G.
spot
Celem kampanii jest zaprezentowanie nowych możliwości, jakie daje dostęp do najnowocześniejszego na świecie standardu internetu mobilnego. Błyskawiczny transfer danych, jaki zapewnia 5G w Plusie sprawia, że bohaterowie reklamy mają możliwość doświadczenia zupełnie nowego wymiaru rozrywki.
Dzięki szybkiej sieci 5G mogą oni przeżywać te same emocje, które towarzyszą uczestnikom wydarzeń na żywo. Bez wychodzenia z domu są tuż obok gwiazd na koncercie live, dopingują mecz siatkówki z pierwszego rzędu, a nawet eksplorują kosmos. Dzieci rywalizują w grze w wyścigi samochodowe online, jednocześnie podróżując z rodzicami autem. Wszyscy bohaterowie korzystają z najnowszej technologii i urządzeń mobilnych, dzięki którym mają "cały świat na wyciągnięcie ręki".

Spot zrealizowany został za pomocą najnowszej technologii filmowej z wykorzystaniem wielkoformatowych ścian ledowych, często stosowanych w produkcjach hollywoodzkich. Podnoszą one realizm kręconych scen, co umożliwia zaprezentowanie płynnego przenikania się świata wirtualnego z rzeczywistym. W reklamie wykorzystano dynamiczny utwór zespołu M83 "Midnight City".


Zaprezentowany w spocie wachlarz nowych możliwości otwierających się przed użytkownikami 5G w Plusie, jest związany z unikalnymi w skali Polski parametrami technicznymi tej sieci. Wyższa szybkość transmisji danych (do 600 Mb/s), lepsza stabilność połączenia oraz dużo większa pojemność sieci najnowszej generacji w Plusie zapewniają nową jakość mobilnej rozrywki.

5G w Plusie pozwoli na rozwój chmurowych platform gamingowych, zwiększy dostępność technologii immersyjnych VR i AR oraz wpłynie na podniesienie jakości treści wideo odtwarzanych na co dzień, zapewniając dostęp do wydarzeń odbywających się na drugim końcu świata w rozdzielczości 4K, a nawet 8K z możliwością wyboru obrazu z wielu kamer.

Kreację przygotowała Agencja Scholz & Friends Warszawa (Grupa S/F), a spot wyreżyserował Marcin Filipek, przy współpracy z domem produkcyjnym TFP i Rio de Post.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Szkoda, że lte mają wolne..
 11  
Play ich zmiażdży. To co że byli ciut wcześniej i na dzień dzisiejszy mają więcej nadajników, skoro Play postawi ich ponad 1500 w 2020 i 2021.
 3  
Play ich zmiażdży. To co że byli ciut wcześniej i na dzień dzisiejszy mają więcej nadajników, skoro Play postawi ich ponad 1500 w 2020 i 2021.
wystarczy, że plus swoje nadajniki 2600 MHz "odda" pod 5G i już pley kwiczy.
 1  
Play sprzedaje swoje nadajniki wiec ich nie zniszczy
 2  
toć o 4G tak mówili kilka lat temu
 1  
a więc to Orange jest niczym lider w oferowaniu usług 5G i jesteśmy pierwsi w tej sieci.
 2  
Play już w przyszłym tygodniu ogłosi start 7G Ready.
 1  
Chwalą się 5G a nawalają z zasięgiem telefonu i zrywaniem połączenia internetowego na całej linii z czego jestem bardzo rozczarowany a istnieją już na rynku bardzo długo. Będę długo się zastanawiał nad przedłużeniem z nimi umowy
Zawiedziony usługami 17.07.2020 (16:23:22)
 1  
Play ich zmiażdży. To co że byli ciut wcześniej i na dzień dzisiejszy mają więcej nadajników, skoro Play postawi ich ponad 1500 w 2020 i 2021.
poki co to play to jakas porazka tak samo jak plus :P
 0  
ja mam play bo ma najwiekszy zasięg internetu i sieci i nie zrywa tak jak zrywało mi u poprzednich operatorów

teraz mam unlimit w play i jestem zadowolony z nielimitowanego neta jak i z sieci
ps. mieszkam na podkarpaciu - nie wiem czy w innych woj. PLAY tez tak dobrze działa jak w moich okolicach ( :
Treść edytowana 5 razy (ostatnio 18 lipca 2020 o 12:36:40 przez sebastian.izdebski).
 2