Łukasz Szewczyk15.07.2020 (15:02)14 komentarzy

Świat nowych możliwości w nowej kampanii Plusa 5G (wideo)

• Startuje nowa kampania reklamowa sieci Plus promująca "pierwsze prawdziwe i najszybsze 5G w Polsce".
• W nowej reklamie operatora świat codzienności łączy się ze światem wirtualnym, a granice pomiędzy nimi stają się niemal niewidoczne dzięki nowoczesnej technologii 5G.
Świat nowych możliwości w nowej kampanii Plusa 5G (wideo)
Celem kampanii jest zaprezentowanie nowych możliwości, jakie daje dostęp do najnowocześniejszego na świecie standardu internetu mobilnego. Błyskawiczny transfer danych, jaki zapewnia 5G w Plusie sprawia, że bohaterowie reklamy mają możliwość doświadczenia zupełnie nowego wymiaru rozrywki.
Dzięki szybkiej sieci 5G mogą oni przeżywać te same emocje, które towarzyszą uczestnikom wydarzeń na żywo. Bez wychodzenia z domu są tuż obok gwiazd na koncercie live, dopingują mecz siatkówki z pierwszego rzędu, a nawet eksplorują kosmos. Dzieci rywalizują w grze w wyścigi samochodowe online, jednocześnie podróżując z rodzicami autem. Wszyscy bohaterowie korzystają z najnowszej technologii i urządzeń mobilnych, dzięki którym mają "cały świat na wyciągnięcie ręki".

Spot zrealizowany został za pomocą najnowszej technologii filmowej z wykorzystaniem wielkoformatowych ścian ledowych, często stosowanych w produkcjach hollywoodzkich. Podnoszą one realizm kręconych scen, co umożliwia zaprezentowanie płynnego przenikania się świata wirtualnego z rzeczywistym. W reklamie wykorzystano dynamiczny utwór zespołu M83 "Midnight City".


Zaprezentowany w spocie wachlarz nowych możliwości otwierających się przed użytkownikami 5G w Plusie, jest związany z unikalnymi w skali Polski parametrami technicznymi tej sieci. Wyższa szybkość transmisji danych (do 600 Mb/s), lepsza stabilność połączenia oraz dużo większa pojemność sieci najnowszej generacji w Plusie zapewniają nową jakość mobilnej rozrywki.

5G w Plusie pozwoli na rozwój chmurowych platform gamingowych, zwiększy dostępność technologii immersyjnych VR i AR oraz wpłynie na podniesienie jakości treści wideo odtwarzanych na co dzień, zapewniając dostęp do wydarzeń odbywających się na drugim końcu świata w rozdzielczości 4K, a nawet 8K z możliwością wyboru obrazu z wielu kamer.

Kreację przygotowała Agencja Scholz & Friends Warszawa (Grupa S/F), a spot wyreżyserował Marcin Filipek, przy współpracy z domem produkcyjnym TFP i Rio de Post.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Szkoda, że lte mają wolne..
 11  
Play ich zmiażdży. To co że byli ciut wcześniej i na dzień dzisiejszy mają więcej nadajników, skoro Play postawi ich ponad 1500 w 2020 i 2021.
 3  
Play ich zmiażdży. To co że byli ciut wcześniej i na dzień dzisiejszy mają więcej nadajników, skoro Play postawi ich ponad 1500 w 2020 i 2021.
wystarczy, że plus swoje nadajniki 2600 MHz "odda" pod 5G i już pley kwiczy.
 1  
Play sprzedaje swoje nadajniki wiec ich nie zniszczy
 2  
toć o 4G tak mówili kilka lat temu
 1  
a więc to Orange jest niczym lider w oferowaniu usług 5G i jesteśmy pierwsi w tej sieci.
 2  
Play już w przyszłym tygodniu ogłosi start 7G Ready.
 1  
Chwalą się 5G a nawalają z zasięgiem telefonu i zrywaniem połączenia internetowego na całej linii z czego jestem bardzo rozczarowany a istnieją już na rynku bardzo długo. Będę długo się zastanawiał nad przedłużeniem z nimi umowy
Zawiedziony usługami 17.07.2020 (16:23:22)
 1  
Play ich zmiażdży. To co że byli ciut wcześniej i na dzień dzisiejszy mają więcej nadajników, skoro Play postawi ich ponad 1500 w 2020 i 2021.
poki co to play to jakas porazka tak samo jak plus :P
 0  
ja mam play bo ma najwiekszy zasięg internetu i sieci i nie zrywa tak jak zrywało mi u poprzednich operatorów

teraz mam unlimit w play i jestem zadowolony z nielimitowanego neta jak i z sieci
ps. mieszkam na podkarpaciu - nie wiem czy w innych woj. PLAY tez tak dobrze działa jak w moich okolicach ( :
Treść edytowana 5 razy (ostatnio 18 lipca 2020 o 12:36:40 przez sebastian.izdebski).
 1