Łukasz Szewczyk05.08.2020 (11:37)8 komentarzy

UPC promuje najszybszy internet w Polsce

• UPC Polska rusza z kampanią promującą pozycję lidera
• Jak wynika z certyfikatu Ookla Speedtest i rankingu SpeedTest.pl sieć UPC Polska oferuje najszybszy internet w Polsce
Internet UPC
Według Ookla Speedtest, w ramach którego klienci wykonali w I półroczu ponad 9 milionów testów, UPC Polska był najszybszym w Polsce. Pozycję najszybszej sieci ogólnopolskiej potwierdził też ranking ogólny SpeedTest.pl , w ramach którego klienci UPC wykonali blisko 1,2 mln testów. Dodatkowo, pozycję lidera UPC wykazał też Pro Speed Test, certyfikowane narzędzie w badaniu Urzędu Komunikacji Elektronicznej, według którego UPC Polska oferuje swoim klientom najwyższą średnią prędkość internetu ze wszystkich operatorów ogólnopolskich.
- Jesteśmy dumni, że dwa uznane rankingi prędkości sieci w Polsce, Ookla Speedtest oraz SpeedTest.pl, potwierdziły niekwestionowaną pozycję lidera UPC jako najszybszego ogólnopolskiego dostawcy internetu w pierwszej połowie roku. Podkreśla to nasze zaangażowanie w zapewnianie klientom najwyższej jakości nielimitowanego internetu, dającego im nieograniczone możliwości zdalnej pracy, nauki i korzystania z cyfrowego świata w czasie pandemii - mówi Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska.

Osiągnięte przez UPC wyniki to efekt wieloletnich inwestycji w rozwój infrastruktury światłowodowej, a także systematycznego podnoszenia średniej prędkości oferowanej klientom, która wynosi obecnie ponad 270Mb/s. UPC nieustannie, ostatnio o trzy nowe miasta, poszerza także zasięg internetu gigabotowego. Prędkością 1Gb/s mogą się cieszyć już klienci w 62 miastach w całej Polsce, co przekłada się na ponad 2,5 miliona gospodarstw domowych.

Kampania "Internet UPC najszybszy w Polsce"
Kampania "Internet UPC najszybszy w Polsce"
Stronę kreacyjną kampanii "Internet UPC najszybszy w Polsce" przygotowała agencja K2, a zakup mediów zrealizowała OMD.

Komentarze (1 - 8 z 8)

A POZNAŃ to KIEDY będą?
 0  
Ciekawe....... Najszybsza jest INEA wg speedtest.pl, a nie UPC. A jeżeli UPC nie traktuje INEA jako operatora ogólnopolskiego, to w czerwcu mieli najszybszą średnią jedynie w 5 na 16 województw.
 2  
Na co komu 1gb/s, w zupełności wystarczy 200/200 tylko takie prędkości oferują małe lokalne firmy. Płacić za coś co chodzi tak samo dwa razy więcej uważam za głupotę. Ale niestety wielu ludzi to łyka,prędkość światła hehe
 1  
Ech, te superprędkości internetu w UPC... głównie w reklamach, bo w rzeczywistości jakoś to inaczej wygląda. Ten marketingowy bełkot służy jednemu - przekonaniu klienta, aby płacił majątek za to, co konurenci oferują taniej.
 7  
@Tyru - tu nie chodzi o to że tego 1 Gb/s nie wykorzystają, tu chodzi o pochwalenie się przed znajomymi JA MAM 1GB/S A WY CO?
 4  
Ja wziąłem UPC 300Mb/s za niecałe 40zł miesięcznie i pierwsze 3 miesiące gratis. W to wchodzi tv start gratis i HBO go na 6 miesięcy gratis. Konkurencja dawała 400 Mb/s za 49zł miesięcznie i tv z naziemnej za 20zł miesięcznie i nie było gratisów. Co wybralibyście na moim miejscu?
 0  
hehehhe najszybszy internet :) a to dobre jest.... Oni niech się wezmą za obsługę klienta bo reszta i tak leży i tak leży. 4k miało być rok temu , internet ledwo działa, obsługa klienta to kiepski żart. Odradzam każdemu kto się zastanawia nad ich usługami. I nie dajcie się skusić niskimi cenami. Szybko pożałujecie
 3  
Twoją żonę lub dziewczynę...
 1