Łukasz Szewczyk06.08.2020 (18:22)5 komentarzy

Empik Premium o 50 proc. taniej na rok i HBO GO w prezencie

• Empik wprowadza nową ofertę na usługę Empik Premium, z której teraz można korzystać z 50 proc. rabatem na rok
• Dodatkowo, osoby, które do końca sierpnia przedłużą swój obecny abonament Empik Premium o rok, w prezencie otrzymują miesięczny dostęp do HBO GO
Promocja Empik Premium
Wraz z początkiem pandemii Empik udostępnił wszystkim dostęp do swojej flagowej usługi całkowicie za darmo. To wsparcie stanowiło zachętę do pozostania w domach, korzystania z darmowej dostawy zamówień i jakościowego spędzania czasu wolnego. Widząc, że Polacy chętnie korzystają z tego rozwiązania, akcję dwukrotnie przedłużano. Teraz Empik wprowadza nową promocję.
Klienci, którzy zdecydują się na wykupienie rocznego abonamentu Empik Premium, mogą liczyć na 50% zniżki. 12-miesięczny okres subskrypcji do końca sierpnia 2020 roku jest dostępny w cenie 39,99 zł, zamiast 79,99 zł. Oznacza to, że już za 3,33 zł miesięcznie zyskują m.in. dostawę zamówień za 0 zł, 15% stałej zniżki do salonów, do 20% zniżki na setki tysięcy produktów na Empik.com, dostęp do 13 tysięcy e-booków i audiobooków w Empik Go (w tym m.in. audio, lektur, podcastów, produkcji własnych z udziałem gwiazd), milionów utworów w Empik Music czy zniżkę do Empik Foto oraz 3% zwrot środków za zakupy. Nowa promocja pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej. Do 31 sierpnia 2020 roku osoby przedłużające pakiet Empik Premium na rok zyskują miesięczny dostęp do pełnej oferty HBO GO - w tym hitów filmowych i nowości oraz popularnych seriali, jak np. Gra o tron, Gwiezdne Wojny czy Kraina Lodu.

Tylko w ciągu minionych 4 miesięcy do programu Empik Premium przystąpiło ponad 650 tys. osób, a szeroki pakiet korzyści objętych programem pozwolił każdemu zaoszczędzić dodatkowo na zakupach i usługach średnio 50 zł miesięcznie.

Pakiet Empik Premium można aktywować i przedłużyć we wszystkich kanałach - online przez aplikację Empik lub za pośrednictwem konta na stronie Empik.com oraz w salonach stacjonarnych w całej Polsce. Również osoby aktywujące usługę Empik Premium na okres 6 miesięcy mogą liczyć na rabat. Do 31 sierpnia cena półrocznego abonamentu jest niższa o 40% i wynosi 29,99 zł.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Szkoda ze salony zamknięte
 4  
Właśnie dlatego dają promocje i za 40 zł rocznie masz darmowe dostawy do paczkomatu
 1  
zrobili za darmo to "skorzystałem" i powiem że za tę usługę nie zamierzam płacić nawet 10 zł rocznie!!darmowa dostawa?!dopiszcie że tylko na wybrane produkty a nie sugerujecie że na wszystko- mi się nic nie udało kupić z darmową dostawą!więc i nic nie kupiłem, bo co było w okazyjnej cenie to empik anulował mi kilka zamówień...dno i wodorosty!
 5  
dostawa 0 zł za zamówienia za minimum 40 zł. Jak jeszcze chcecie oszukiwać ludzi?
 1  
Przedłużyłem bo interesuje mnie kilka audiobooków, które są w premium dostępne. Ale nijak nie wiem jak aktywować to HBO GO. Wszyscy piszą, że niby na miesiąc za darmo a w Empiku cisza, nie ma. Gdzie tego szukać?"
 1