Łukasz Szewczyk13.08.2020 (14:13)8 komentarzy

Robert Lewandowski ambasadorem T-Mobile Polska

• T-Mobile Polska rozpoczyna współpracę z Robertem Lewandowskim
• Wspólnie z T-Mobile i kibicami nowy ambasador będzie przeżywać nadchodzące wydarzenia sportowe i podkreślać, jak ważne jest stawianie na precyzję - zarówno na boisku, jak i w nowych technologiach
Robert Lewandowski ambasadorem T-Mobile Polska
- T-Mobile, zgodnie ze strategią firmy, chce dzielić się z klientami tym, co najlepsze. Są to zarówno znakomite, dopracowane produkty czy usługi, jak i związana z nimi radość wynikająca z łączenia ludzi za sprawą technologii, usprawniania i ułatwiania ich życia. W tym celu codziennie pracujemy, stawiając ambicję, wytrwałość i pokorę na pierwszym miejscu. Jestem więc dumny, że możemy współpracować z ambasadorem, który reprezentuje właśnie te cechy. Robert Lewandowski jest niezwykle utalentowanym i pracowitym zawodnikiem. Wierzę, że razem zbudujemy solidną drużynę i wzmocnimy markę, którą Polacy pokochają nie tylko za jakość, lecz także za pozytywne emocje - powiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska.
W ramach współpracy kapitan Reprezentacji Polski będzie brał udział w kampaniach promujących działania strategiczne marki, jak również kluczowe usługi z portfolio operatora. Pierwsza kampania reklamowa z udziałem nowego ambasadora rozpocznie się jeszcze w sierpniu 2020 r.

- Bardzo się cieszę z tego, że zostałem ambasadorem T-Mobile Polska. Firmy, z którą łączą mnie te same wartości. Pasja w dążeniu do celu, ambicja, a także gra w duchu fair play to cechy bliskie mojemu sercu - skomentował Robert Lewandowski. - Zawsze chcę dawać z siebie wszystko i grać z najlepszymi. Wierzę, że dzięki wspólnej pracy naszej magentowej drużyny osiągniemy sukces - dodał.

Magentowy operator w tym roku został także oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, chcąc dzielić się ze swoimi klientami sportowymi emocjami, które towarzyszą tej jednej z ulubionych dyscyplin Polaków. T‑Mobile wspiera męską i kobiecą kadrę narodową, Reprezentację U21 oraz kadrę młodzieżową. Ponadto operator został partnerem serwisu "Łączy nas piłka", w którym publikowane są najważniejsze informacje dotyczące rozgrywek polskich drużyn narodowych. Od 13 sierpnia do tego magentowego składu, stawiającego na pozytywne, sportowe emocje dołączył również Robert Lewandowski.

Komentarze (1 - 8 z 8)

T Mobile jest sponsorem FC BAYERN więc fajnie, że u nas Lewandowski będzie w ich reklamach ;)
 6  
Tylko żeby abonamenty nie poszły w górę przez to
 12  
niemiecka firma sponsorem Reprezentacji, francuska tv pokazuje ekstraklasę.
 5  
niemiecka firma sponsorem Reprezentacji, francuska tv pokazuje ekstraklasę.
Skoro dają najwięcej kasy to dlaczego nie ?
 3  
Skoro dają najwięcej kasy to dlaczego nie ?
Bo niezależny im na jakości i poziomie
 2  
Mało mu kasy jeszcze, fuj fuj nie ładnie
 5  
Mało mu kasy jeszcze, fuj fuj nie ładnie
Korzysta ile może, kariera całe życie trwać nie będzie, ma przed sobą z 50 lat życia, kasę zjada inflacja, dobrze robi.
W 1990 roku za 100 dolarów mogłeś w Polsce przez miesiąc żyć dobrze, spróbuj dzisiaj.
On musi na przyszłość zarabiać ile wlezie. Komfort życia kosztuje.
T-mobile sponsoruje FC Bayern więc być może zawodnicy mają jakieś dodatkowe umowy na swój kraj, stąd też występ Lewandowskiego w reklamach tej sieci.
 2  
milion w tę milon we wtę :)
 2