Łukasz Szewczyk11.09.2020 (12:09)1 komentarz

Ewa Farna dołącza do grona ambasadorek zapachów marki Avon

• We wrześniu 2020 roku firma Avon rozpocznie kampanię promującą perfumy z linii Far Away Rebel & Diva.
• Ambasadorką kolekcji została gwiazda polskiej i czeskiej sceny muzycznej, Ewa Farna.
Ewa Farna dołącza do grona ambasadorek zapachów marki Avon
To pierwsza kampania Avon z udziałem Ewy Farnej. W ramach współpracy wokalistka pojawi się na okładce katalogu Avon nr 13/2020, dostępnego na rynku od 24 września. Tego dnia wystartuje również kampania promująca linię Far Away Rebel & Diva, zachęcająca kobiety do podejmowania odważnych decyzji i wyłamywania się z przyjętych kanonów, pod hasłem: "Reguły? Gram według własnych zasad".
- Szczerość i autentyczność to wartości, które szczególnie cenimy sobie w naszej firmie. Lubimy współpracować z dziewczynami, które nie boją się wyrażać siebie i iść pod prąd. Ewa Farna swoją spontanicznością na scenie i w życiu prywatnym od lat podbija serca wielu fanów i inspiruje do podążania własną ścieżką, dlatego ogromnie cieszymy się mogąc ją powitać w gronie ambasadorek naszych produktów. Linia Far Away Rebel & Diva to propozycja stworzona specjalnie dla kobiet, które tak jak Ewa chcą w życiu grać wyłącznie według własnych zasad - komentuje Anna Werstler, Dyrektor Marketingu CE Avon.

Ewa Farna będzie twarzą kolekcji, w skład której oprócz wody perfumowanej o intensywnych nutach różowego pieprzu i magnolii, wejdą również delikatny balsam do ciała oraz perfumetka o pojemności 10 ml.

Najnowszy katalog Avon 13/2020 z Ewą Farną na okładce będzie obowiązywać od 24 września do 14 października 2020 roku. Działania promocyjne linii perfum Far Away Rebel & Diva z udziałem nowej ambasadorki zapachu obejmą również aktywność na social media marki oraz na Instagramie Ewy Farnej.

Komentarze (1 - 1 z 1)

ah ewusia farnusia
 3