Łukasz Szewczyk28.09.2020 (11:17)2 komentarze

Startuje Allegro Smart. Tydzień specjalnych ofert na Allegro

• Nawet milion ofert specjalnych popularnych marek klientów, będzie dostępnych podczas tygodniowego festiwalu promocji skierowanego wyłącznie dla korzystających z usługi Allegro Smart.
• Akcja Smart! Week dotyczy produktów ze wszystkich kategorii dostępnych na Allegro, m.in.: dom i ogród, zdrowie, elektronika, motoryzacja, moda, uroda, dziecko, gry itd.
Allegro Smart Week
- Smart! Week to największy festiwal zakupów online w Polsce dla klientów Allegro Smart! W tym roku - dzięki ogromnemu zaangażowaniu sprzedawców, którzy przystąpili do promocji - czterokrotnie zwiększymy skalę wydarzenia. Dla klientów oznacza to, że będą mogli wybierać spośród milionów produktów przecenionych nawet do 70% i otrzymać je z darmową dostawą dzięki Allegro Smart! Obniżki cen dotyczą każdej kategorii dostępnej na Allegro, począwszy od podstawowego sprzętu gospodarstwa domowego, takiego jak gry na konsole, oczyszczacze powietrza, komputery, narzędzia, smartfony i duże telewizory LCD czy popularne płyny i proszki do prania, pieluchy, garnki, perfumy... - mówi Francois Nuyts, prezes Allegro. - Tak duża liczba ofert jest dowodem na to, że sprzedawcy doceniają Smart! Week i traktują go jako szansę na zwiększenie sprzedaży. Rok temu średnia sprzedaż uczestniczących sprzedawców wzrosła o ponad 50%. Tegoroczny Smart! Week jest pod tym względem rekordowym - nieustannie otrzymujemy nowe zgłoszenia z atrakcyjnymi ofertami od kolejnych sprzedawców - dodaje Francois Nuyts.
Tydzień od 28 września do 4 października 2020 roku będzie prawdziwą gratką dla posiadaczy usługi Smart!, ponieważ właśnie rozpoczyna się kolejna edycja Allegro Smart! Week. Klienci, którzy przystąpili do wspomnianego programu lojalnościowego, otrzymują nie tylko darmowe dostawy i zwroty, ale mogą oszczędzić jeszcze więcej dzięki spektakularnym promocjom w ramach akcji Smart! Week. Podczas tegorocznej edycji największego festiwalu zakupów w Polsce miliony artykułów z każdej kategorii dostępnych na Allegro zostaną przecenione nawet o 70%. W super promocyjnych cenach klienci znajdą produkty od topowych producentów, m.in. marek takich jak: Samsung, Xiaomi, EA Games, Toshiba, Asus, Garmin, Procter & Gamble, Henkel, Hasbro czy wielu innych.

Jak skorzystać z promocji Allegro Smart! Week w tym roku?
Allegro Smart! Week skierowany jest wyłącznie dla osób korzystających z usługi Allegro Smart! Osoby, które nie przystąpiły jeszcze do programu lojalnościowego, mogą to zrobić za pośrednictwem strony internetowej.

W ramach tegorocznej edycji Allegro Smart! Week występować będą dwa rodzaje ofert: nielimitowane - dostępne w dużych ilościach przez cały tydzień akcji oraz limitowane oferty - pojawiające się codziennie, w ramach, których ceny produktów zostaną obniżone nawet o 70%. W tym przypadku będzie trzeba wykazać się czujnością oraz refleksem i śledzić stronę z ofertami. Codziennie będą pojawiać się na niej najbardziej atrakcyjne promocje, które zdobędą jedynie Ci, którzy jako pierwsi zdecydują się na zakup. Produkty dostępne w ramach tych ofert będzie można zakupić jedynie w wybrane dni i o konkretnych godzinach. Najlepszą szansą na zdobycie pożądanych produktów jest dodanie ich do obserwowania, co będzie możliwe na 20 minut przed startem oferty. Następnie Allegro wyśle powiadomienie z informacją o dokładnym czasie, w którym przedmiot zostanie wystawiony na sprzedaż.

Produkty z limitowanej oferty nie będą mogły być zakupione w dowolnej ilości (w przypadku najlepszych ofert, użytkownicy mogą kupić tylko 1 sztukę w cenie promocyjnej, dla niektórych produktów będzie to max. 5 sztuk, w zależności od oferty).

Komentarze (1 - 2 z 2)

Te oferty przypominają propozycję programu PO z Budką na czele ;D
 1  
allegro niestety się nie popisało, ceny jak z kosmosu, widac nawet po dzisiejszych sprzedanych sztukach że słabo, konsola ps4 rok temu z 3 grami za 699 zl, adziś daja bez 3 gier za 899 zł i to przed samą premierą ps5, porażka ten portal, to już nie to co kiedyś ,
 5