Łukasz Szewczyk15.10.2020 (16:01)6

Allegro Smart! w wersji dla studentów przez 6 miesięcy za darmo

● Allegro uruchamia specjalny pakiet Smart! Student obejmujący darmowe dostawy i zwroty oraz szereg innych korzyści.
● Po 6-miesięcznym darmowym okresie próbnym użytkownicy będą mogli korzystać z usługi z 20-procentową zniżką.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Taa, z tego Smart to juz sie badziew zrobił. Smart od 40 zł no to sprzedawca walnie cene 39,99,a wiekszosc juz porobila smart od 100zł.
 7  
@ożesz.k.a

To wtedy bierze się u danej osoby dodatkowy przedmiot za ok. 1 zł ( jeśli ma ). I wtedy i tak człowiek jest na plusie :)
 2  
Nie opłaca się sprzedawcom wysyłać kilka pierdółek w cenie 40 zł gdzie muszą zapłacić połowę ceny przesyłki a więc 4,50 w przypadku Paczkomatów. A w przyszłości Allegro chce przerzucić opłatę na sprzedawców w całości
 3  
normalny sprzedajacy nie wstawia smarta bo tylko kupuja bez umairu i za darmo moga odesłac w ramach odstapienia od umowy, a z ciuchami to juz jest jazda, szczegolnie jak sprzedaje sie w licytacji, licytuja na maxa, kupuja przymierzaja i potem wiekszosc za darmo sobie odsyłaja, a CO NAJWAZNIEJSZE jak allegro wprowadziło prowizje od kosztów przesyłki to co raz wiecej sprzedajacych ucieka od nich, (uokik wzial sie za nich za ten haracz od przesyłki) TEN PORTAL TO JUZ NIE TO CO KIEDYS DLA SPRZEDAJACYCH
 1  
popieram, allegro to nie to co kiedyś
 2  
Podobno Amazon wchodzi oficjalnie do Polski ze swoim sklepem internetowym tuż przed tegorocznym Black Friday (27 listopada). Stąd te nowe ruchy Allegro (m.in. wejście na giełdę).
 0