Łukasz Szewczyk20.10.2020 (12:23)5 komentarzy

Orange i Play zaprosili do kampanii 14 influencerów gamingowych (wideo)

• W nowej kampanii Orange i Play udział wzięło czternastu twórców treści gamingowych na YouTube.
• Influencerzy promują możliwość skorzystania z cashbacku w Google Play przy dokonaniu płatności za zakupy poprzez rachunek operatora.
Orange i Play zaprosili do kampanii 14 influencerów gamingowych (wideo)
Klienci abonamentowi Orange i Play do 25 października 2020 r. mogą skorzystać z promocji cashback do 15 zł przy zakupach gry lub aplikacji z wirtualnego sklepu. Warunkiem jest skorzystanie po raz pierwszy z opcji wykonania płatności poprzez rachunek operatora.

W akcji udział wzięli twórcy zrzeszeni w sieci Gameset z kanałów JaworskiTV, Delaereq, LetsGoTry, GRAthiss, Koneko, Puzonik, PLKD, Kaluch, Doknes, iSuperMWK, Sheo, Jeż Tritsus, Enzzi i Juniorsky.Za realizację całości kampanii odpowiedzialna była agencja marketingu gamingowego Gameset (grupa LTTM).

Komentarze (1 - 5 z 5)

kiedy plej da jakieś darmowe GB na karte ?!
 1  
@Brzęczygwiszczydło

Dopiero jak Francuzi ich kupią, to może , ale może coś ruszą z ciekawą lub nową ofertą.
 0  
Nie znam żadnego. A gdzie Rojo czy Rock?
 1  
co to za praca influencer, tacy ludzie żyją z łosiów co wchodzą na ich konta i się nimi interesują i tym samym ich dorabiaja, a oni mają was w du...e ludzie, po co wchodzicie na ich konta, i dotyczy to wszystkich dziedzin , a nie tylko gier.
 2  
Ja z Play poszedłem do A2mobile. Płacę 19.90 zł na 31 dni i mam wszystko bez limitu. Zasięg też mam większy... Olać Play.
 0