Łukasz Szewczyk19.11.2020 (16:42)3 komentarze

Jacek Braciak w świątecznej kampanii Cyfrowego Polsatu. Pełna oferta 3 miesiące bez opłat (wideo)

• Ruszyła emisja najnowszej, świątecznej kampanii Cyfrowego Polsatu promującej gwiazdkową ofertę telewizyjną.
• Klienci, którzy wybiorą pakiet M lub L, otrzymają pełną ofertę przez 3 miesiące bez opłat, a później ulubione kanały w jednym pakiecie już od 30 zł miesięcznie.
Świąteczny sport CP
Nową, świąteczną ofertę telewizji Cyfrowego Polsatu wspiera kampania w telewizji, Internecie i stacjach radiowych, na którą składa się m.in. spot reklamowy w dwóch wersjach (30" oraz 15"). Filmiki wprowadzają widzów w lekki, świąteczny i radosny nastrój, przenosząc do domu, w którym właśnie trwa wigilijna kolacja, gdzie ilość potraw jest nie do przejedzenia, a ilość kanałów telewizyjnych nie do "przeobejrzenia". W rolę ojca rodziny wciela się znany i lubiany Jacek Braciak.

W świątecznej promocji Cyfrowego Polsatu klienci, którzy wybiorą pakiet M lub L otrzymają pełną ofertę, m.in. z kanałami premium HBO, Eleven Sports i Polsat Sport Premium przez 3 miesiące bez opłat. Wśród propozycji znalazły się proste pakiety, a w nich ulubione kanały, swoboda wyboru oraz nowoczesne dekodery i funkcje pozwalające oglądać TV na własnych zasadach. Dodatkowo - mobilna aplikacja Cyfrowy Polsat GO, a w niej tysiące programów i filmów na życzenie bez reklam, dzięki którym spędzony razem czas będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Kreacja: Agencja Grey Group
Produkcja: TFP Mariusz Matwiejczuk
Postprodukcja: wideo - Xantus; audio - Ztudio&Burza
Reżyser: Piotr Janowski
Media: TV, online, radio
Dom mediowy: Vizeum

Komentarze (1 - 3 z 3)

cały ten polsat to jedna wielka żenada
 2  
Miałem to kiedyś.Same reklamy nic więcej.Nie warto za to płacić.
 0  
A Gdzie te nowe kanaly w CP np Eleven 4 tvp dokument Puls2 i itp
 0