Łukasz Szewczyk22.12.2020 (11:57)5 komentarzy

Gierki. Nowy rodzaj gier dostępnych online w ofercie LOTTO

• Na lotto.pl swój debiut ma nowa marka produktów
• Gierki to pięć nowych loterii pieniężnych Totalizatora Sportowego. Koszt jednego losu wynosi od 1 do 20 zł, a wygrana może wynieść nawet 1 mln zł.
Gierki
W Gierkach, w przeciwieństwie do gier liczbowych nie są przeprowadzane losowania, a informację o wyniku otrzymuje się natychmiast po zakończeniu danej gry.
- Uruchamiając nowy segment gier LOTTO dostępnych online chcieliśmy zaproponować naszym Klientom kolejny poziom rozrywki oraz zupełnie nowe doświadczenia związane z loteriami pieniężnymi - powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Każda z gier ma swój unikalny styl rozgrywki i posiada charakterystyczne dla danego tytułu elementy zręcznościowe. Pojedyncza gra trwa od kilku do kilkudziesięciu sekund, a jej wynik jest losowy i nie zależy od umiejętności Gracza.

Gierki dostępne są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Przed rozpoczęciem rozgrywki Gracz wybiera stawkę, a im jest ona wyższa, tym wyższa jest także potencjalna wygrana. Oprócz głównej wygranej dostępne są także te niższych stopni.

Środki z wygranych przypisywane są do Konta Gracza, które następnie można wypłacić na swój rachunek bankowy niezależnie od wysokości wygranych. Spółka w przyszłym roku planuje także rozszerzenie portfolio o kolejne nowe Gierki.

Gierki dostępne są już od dzisiaj na lotto.pl, także w wersji mobilnej. Wkrótce również zostaną udostępnione w formie aplikacji dla użytkowników Android oraz iOS. Jak każdy produkt Totalizatora Sportowego, przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Nic takiego nie jest dostępne w aplikacji mobilnej.
 2  
Hazard to straszne uzależnienie, przez takie niewinne gierki przybędzie nowych przypadków ludzi którzy zrujnowali się finansowo i swoje rodziny.
 1  
Jak państwo, którego zadaniem jest otoczenie opieką obywatela ma dobrze funkcjonować skoro państwowy operator loterii, wprowadza nowe bardziej „niewinne”, ale bardziej wciągające sposoby na wpadnięcie w chorobę. Nikt tego już nawet nie rozważa w kategorii skandalu.
 0  
Gierki dostępne są już od dzisiaj na lotto.pl, także w wersji mobilnej. Wkrótce również zostaną udostępnione w formie aplikacji dla użytkowników Android oraz iOS.
 0  
Z ciekawości zagrałem kwota, z którą zacząłem to 250zł, grałem tylko w znaczki i jedyne wygrane jakie padały to raz 40zł, kilkanaście razy 4zł, kilkadziesiąt razy po 2 zł (grałem stawkę 2zł za zakład). Ani razu nie padły inne wygrane np. 12zł, 80zł, 100zł 1000zł, a na 10000 tyś to bym nie liczył. Oczywiście wystukałem się do zera, także jak ktoś chce wyrzucić trochę kasy w błoto z ciekawości to śmiało
 0