Łukasz Szewczyk25.06.2021 (14:54)3 komentarze

Tomasz Karolak nową twarzą platformy Plusa na Kartę (wideo)

• Rusza nowa kampania Plusa na Kartę.
• Twarzą kolejnej odsłony platformy "Dodajemy wolności Ci" został aktor Tomasz Karolak.
Tomasz Karolak nową twarzą platformy Plusa na Kartę
Tomasz Karolak dołączył do plejady gwiazd występujących w reklamach Plusa. Platforma komunikacyjna Plusa na Kartę prezentuje historie "typowej" polskiej rodziny. Rodziny, w której w każdą z ról wciela się jeden aktor. Prezentowane historie są z życia wzięte i kręcą się zawsze wokół kategorii telekomunikacyjnej. Zgodnie z lekką, żartobliwą formułą kampanii Tomasz Karolak wcielił się w trzy trudne role: Karola - głównego bohatera, żony i teściowej, potwierdzając tym samym swój wybitny talent aktorski i komediowy. To dopiero początek nowych perypetii Karola. Kolejne odcinki już wkrótce.
Najnowsza kampania reklamowa nawiązuje do swobody korzystania z Internetu w Plusie i w humorystyczny sposób promuje wideorozmowy i pakiet 120 GB w telefonie. Spot wspiera promocję, w której klienci ofert Plus na Kartę mogą na 90 dni dostać 120 GB, czyli trzy pakiety po 40 GB, przyznawane automatycznie co 30 dni. Opłata wynosi tylko 15 zł i jest pobierana jednorazowo w momencie włączenia promocji, a żeby z niej skorzystać wystarczy mieć aktywne konto oraz posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty.

Autorem, realizowanej od ponad roku platformy "Dodajemy wolności Ci" i jej nowej odsłony jest agencja Brain. Film wyreżyserował Bartłomiej Ignaciuk, a wyprodukował dom produkcyjny TFP.


Metryczka kampanii:
- Kampania: Plus na Kartę "Przerwa"
- Klient: Polkomtel Sp. z o.o.
- Agencja: Brain
- Reżyser: Bartek Ignaciuk
- Operator obrazu: Paweł Figurski
- Scenariusz: Asiya Malinowska, Jakub Kamiński, Michał Nowosielski, Maciej Łubieński, Paweł Bijak
- Muzyka: George Hollingdrake "A Jolly Old Time"
- Producent: Ryszard Kłosowski
- Dom Produkcyjny: TFP
- Postprodukcja: Televisor, Zstudio&Burza
- Dom mediowy: Vizeum

Komentarze (1 - 3 z 3)

karolak trans duzo lepszy niz mariolka
 3  
Ja się pytam dlaczego jest tolerowana emisja transwestytów w telewizji? Powinni się tym zająć....odpowiednie instytucje.
 1  
dla slabomowiacych i niepelnosprawnych, nadal brak taryfy.
 0