Łukasz Szewczyk30.06.2021 (12:12)

TOK FM z kampanią "Słuchaj gdziekolwiek jesteś" na wakacje. Darmowy dostęp na 3 miesiące

• Radio TOK FM chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji - niezależnie od tego, dokąd i kiedy się wybiorą
• Rozgłośnia będzie przypominać o tym latem w nowej odsłonie kampanii reklamowej "Słuchaj gdziekolwiek jesteś".
Kampania TOK FM "Słuchaj gdziekolwiek jesteś"
W maju i czerwcu 2021 roku pod hasłem "Słuchaj gdziekolwiek jesteś" prowadzona była pilotażowa kampania reklamowa Radia TOK FM, zachęcająca wszystkich mieszkańców aglomeracji śląskiej do słuchania audycji w internecie.
Od 1 lipca 2021 roku działania promocyjne stacji będą kontynuowane w ogólnopolskiej odsłonie. Dzięki temu TOK FM chce dotrzeć do wszystkich swoich słuchaczy, aktywnie spędzających wakacje w Polsce i zachęcić ich do włączenia TOK FM w internecie - na stronie tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej TOK FM.

Stacja sukcesywnie rozwija i wzbogaca swoją cyfrową ofertę. Coraz szybszy internet mobilny w Polsce pozwala na dotarcie odbiorców do tych treści w dogodnym dla nich momencie, gdziekolwiek są - także na urlopie. Wystarczy skorzystać z aplikacji TOK FM lub internetowego radia na stronie tokfm.pl - słuchanie programu na żywo jest bezpłatne dla wszystkich internautów.

Przez całe lato reklamy TOK FM z hasłem "Słuchaj gdziekolwiek jesteś" będzie można zobaczyć w prasie ("Polityka", "Wysokie Obcasy Extra"), w internecie (Gazeta.pl, Onet.pl, WP.pl, Facebook), a także na wybranych nośnikach reklamy zewnętrznej należących do AMS oraz na ekranach bankomatów Euronet.

Dodatkowo, aby zachęcić wszystkich do wypróbowania oferty TOK FM Premium, na stronie kampanii "Słuchaj gdziekolwiek jesteś" zespół stacji zamieści specjalny kod promocyjny. Zapewni on bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do oferty audycji i podcastów, w tym tych dostępnych wyłącznie w internecie, oraz stacji TOK + Muzyka. Podcastowa biblioteka TOK FM to ponad 200 audycji i cykli tematycznych o różnorodnej tematyce - m.in. politycznej, ekonomicznej, społecznej, naukowej i poradnikowej, łącznie ponad 75 tys. materiałów.

W lipcu 2021 roku będzie też obowiązywała promocyjna oferta subskrypcyjna TOK FM Premium - wszystkie pakiety TOK FM Premium można będzie kupić ze zniżką 40 proc.