Łukasz Szewczyk17.08.2021 (18:50)10 komentarzy

Ponad 100 gwiazd i nowe logo w jesiennym spocie Polsatu (wideo)

• Polsat zaprezentował nowy spot promujący jesienną ramówkę stacji.
• Zobaczymy w nim ponad 100 gwiazd najważniejszych programów i seriali oraz logo Polsatu w nowej odsłonie.
spot
Motywem przewodnim spotu jest słońce, które płynąc nad dachami miasta schodzi na ziemię dając radość wszystkim, którzy napotkają je na swojej drodze. Słoneczne kule rozświetlają się promieniami nowych barw Polsatu tworząc charakterystyczny wzór, będący istotnym motywem scenografii i dekoracji. Kule wpadają na plany zdjęciowe programów symbolizując emocje, które towarzyszą ich oglądaniu oraz bogate portfolio kontentu stacji, z którego widz może "wybrać swoje wszystko". Gwiazdy bawią się kulami wysyłając widzom pozytywną, słoneczną energię. W ten oryginalny sposób Polsat zaprezentował nową identyfikację wizualną spójną z komunikacją pozostałych marek z Grupy Polsat Plus.
Na planie spotu ramówkowego stawiło się ponad 100 gwiazd z najważniejszych programów stacji. Zdjęcia do tej produkcji były realizowane w kilkunastu lokalizacjach. Zarówno najmodniejsze miejsca w stolicy, jak i podwarszawskie lasy oraz rozlewiska Wisły stały się tłem, na którym rozbłysło nowe słońce Polsatu.

W spocie wykorzystano ponad 500 różnej wielkości kul wykonanych z materiałów odnawialnych, wypełnionych specjalną mieszanką gazów tak, aby spełniały zadania zaplanowane przez twórców spotu - lekko unosiły się w powietrzu lub toczyły się po ziemi. Wszystko w rytmie przewodniego motywu muzycznego spotu, utworu zespołu Fitz and The Tantrums "I just wanna shine".


Reżyseria: Armin Kurasz, nadzór kreatywny: Agata Tadra, Andrzej Szajewski, postprodukcja: Znane Studio, udźwiękowienie: Stereotyp Studio. Produkcja: Dział Autopromocji Telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 10 z 10)

TV schodzi na psy. dno
 8  
a moze jakie premiery filmowe czy znowu powtorki powtorek?
 8  
rzeczywiście dno. Polsat od zawsze kopiuje wszystko z TVN, do tego te wieczne powtórki. A nowe logotypy - niestety są straszne
 6  
rzeczywiście dno. Polsat od zawsze kopiuje wszystko z TVN, do tego te wieczne powtórki. A nowe logotypy - niestety są straszne
Kwestia gustu a to że zmienili to dobrze.
Nareszcie widać że wszystko jest częścią tej samej grupy
 4  
Spot długi i mało oryginalny
 3  
Logo przypomina czeską Nova.
 5  
jeśli chodzi o najnowszy projekt kanału informacyjnego wzorujący na serbskiej wersji Euronews, to może pójść w eter. a zatem, 27 września kanał Wydarzenia 24 będzie przeciwwagą dla Superstacji już 1 września.
 1  
a moze jakie premiery filmowe czy znowu powtorki powtorek?
Stawiam na premierowe powtórki ;)
 0  
Tym wyrażam swoją wolność, Telewizja Polsat od lat najlepsza
 0  
Kwestia gustu a to że zmienili to dobrze.
Nareszcie widać że wszystko jest częścią tej samej grupy
I co w Twoim życiu telewidza zmieniła ta informacja? Przedtem nie wiedziałeś co należy do Solorza? Polaków pewnie to strasznie interesuje zamiast tego co mogą oglądać, tym bardziej, że jak tak dalej pójdzie to wyboru za bardzo nie będzie...
Świetnie by było gdyby każdy kolejny kanał polsatu nie puszczał tego samego co na pozostałych.
 2