Łukasz Szewczyk31.08.2021 (11:29)brak komentarzy

TikTok oficjalnym partnerem siatkarskich Mistrzostw Europy oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowego

• Platforma TikTok została oficjalnym partnerem medialnym zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn, a także nawiązała partnerstwo z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.
TikTok oficjalnym partnerem siatkarskich Mistrzostw Europy oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowego
W ramach współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej na platformie uruchomione zostało oficjalne konto @polskasiatkowka_official, na którym dostępne będą ekskluzywne treści, materiały zza kulis, a także archiwalne wideo z "życia" reprezentacji Polski.
W najbliższy czwartek (2 września) TikTok zainauguruje swoje aktywności na platformie startując z Hashtag Challenge #polskasiatkówka. Będzie to sportowe wyzwanie polegające na nagraniu TikToka, którego autor ma za zadanie w kreatywny sposób zaprezentować swoje siatkarskie umiejętności oraz wesprzeć Reprezentację Polski w piłce siatkowej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - 10 oficjalnych koszulek reprezentacji oraz piłek podpisanych przez zawodników.

By jeszcze bardziej poczuć ducha sportowej rywalizacji i lepiej poznać naszą drużynę, TikTok wraz z profilem @polskasiatkowka_official, zorganizuje dla społeczności platformy specjalne spotkania na żywo, a także przedstawi kulisy Mistrzostw, pokaże trening polskiej reprezentacji oraz przeprowadzi ekskluzywne wywiady z siatkarzami.

- Cieszymy się z nawiązania współpracy z tak dynamicznie rozwijającą się platformą. Będziemy mogli docierać teraz również do młodszych kibiców, których mamy wielu nie tylko w Polsce - powiedziała Justyna Tkaczyńska, dyrektor marketingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. - Jako PZPS chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom odbiorców. Ci zaś chcieliby zobaczyć nasze reprezentacje, siatkarki i siatkarzy od zupełnie innej strony. Treści publikowane przez nas na TikToku, z humorem i dystansem, umożliwią im to - dodała.

-Już we wrześniu czekają nas kolejne, wielkie sportowe emocje związane z siatkówką oraz Mistrzostwami Europy, które odbędą się m.in. na terenie Polski. Siatkówka jest jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce i cieszymy się, że możemy pomóc właśnie tej dyscyplinie rozwijać się na naszej platformie. Przygotowaliśmy wspólnie z organizatorami Mistrzostw szereg niespodzianek takich jak dostęp do unikalnych treści, które pojawią się tylko na TikToku, a także sportowy challenge, w którym będzie można wygrać m.in. oryginalne koszulki podpisane przez naszych kadrowiczów - powiedziała Paula Kornaszewska, Head of Operations Team, TikTok Polska.

Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn odbywać się będą w trzech polskich miastach: Warszawie, Katowicach i Krakowie. W sumie od 1 do 19 września rozegranych zostanie 25 meczy turniejowych, a pierwszy występ Polaków będzie miał miejsce już 2 września.