Łukasz Szewczyk08.09.2021 (13:56)brak komentarzy

Urodziny Empik Premium. 7 mln użytkowników, tydzień rabatów i limitowanych ofert

• Empik Premium świętuje swoje urodziny
• Z popularnego programu subskrypcyjnego korzysta prawie 7 milionów użytkowników Empik Premium i Empik Premium Free
• Z tej okazji Empik przygotował tydzień jubileuszowych ofert, tysiące rabatów i limitowanych okazji w wielu kategoriach.
Urodziny Empik Premium. 7 mln użytkowników, tydzień rabatów i limitowanych ofert
Już co piąty Polak korzysta z usług Empik Premium - w dwóch wariantach oferty i pakietu benefitów. Bezpłatny Empik Premium Free oferuje między innymi darmową dostawę do tysięcy punktów odbioru na stałe oraz bezpłatną bibliotekę 1000 książek cyfrowych. Płatny Empik Premium to dostawa za 0 zł również kurierem pod drzwi, stała zniżka -15% w sklepach stacjonarnych, rabaty do -20% na Empik.com i w aplikacji mobilnej, dostęp do ponad 15 tysięcy e-booków i audiobooków w Empik Go. Przeciętny użytkownik Empik Premium, który jest w programie od samego początku, zaoszczędził średnio 1420 zł. Oczywiście wpływ na tę wartość ma indywidualna intensywność zakupów i częstotliwość korzystania z programu. Zazwyczaj jednak już po pierwszym miesiącu oszczędza się więcej niż wynosi opłata za roczny dostęp do Empik Premium.
W ciągu dwóch lat użytkownicy obydwu programów kupili w sumie ponad 16 mln egzemplarzy książek, 2,5 mln zabawek czy 9 mln artykułów papierniczych. Przesłuchali 25 mln godzin darmowych audiobooków oraz przeczytali 250 mln stron bezpłatnych e-booków w Empik Go. Dwa lata Empik Premium to także 3,7 mln uchwyconych "wspomnień" (odbitek) w ramach pakietu powitalnego z Empik Foto.

Urodzinowe promocje
Empik zaprasza do świętowania urodzin Empik Premium. To cały tydzień promocji i tysięcy specjalnych rabatów w salonach i na Empik.com, z których będą mogli skorzystać użytkownicy obydwu programów. W dniach 6-12 września 2021 roku będzie można upolować w atrakcyjnych cenach produkty z takich kategorii jak Elektronika, AGD, Zabawki, Zdrowie i Uroda, Książka, Muzyka, Film czy Artykuły papiernicze. Dodatkowo użytkownicy Empik Premium będą mogli skorzystać z codziennych limitowanych okazji i cieszyć się jeszcze większym pakietem korzyści oraz zupełnie nowymi benefitami - specjalnymi urodzinowymi ofertami m.in. w sieci kin Helios czy kawiarniach Costa Coffee.

Podczas urodzinowego tygodnia na klientów Empik Premium i Empik Premium Free czeka w salonach stacjonarnych m.in. promocja "3 za 2" na kryminały i literaturę obyczajową. Melomanów ucieszy możliwość zakupu drugiej płyty CD ze zniżką -50%, a kinomaniaków - 100 tytułów filmowych w supercenach już od 9,99 zł. Przez cały tydzień obowiązywać będzie również promocja "3+1" (ostatni produkt za 2 gr) na wybrane artykuły papiernicze oraz zniżka -40% na najnowszą kolekcję własną Empiku "Alicja" dla klientów Empik Premium. Nie zabraknie okazji w innych kategoriach. Na wybrane marki do pielęgnacji i makijażu obowiązywać będzie promocja -50% na drugi produkt. Rabaty na niektóre zabawki LEGO, Mattel, Gravitax, Play Doh, L.O.L Surprise, Funko, Psi Patrol i Smily Play sięgną -30%. Zniżką do -50% objęte zostaną perfumy, a także rolki i hulajnogi.

Użytkownicy Empik Premium mogą liczyć na jeszcze więcej cenowych okazji. To m.in. dodatkowa promocja "3 za 2" na filmy Blue-Ray i artykuły papiernicze. Fani muzyki analogowej będą mogli uzupełnić swoje kolekcje o dodatkowe krążki w ramach promocji "Winyle 3+1" (ostatni produkt za 2 gr). W kategorii Zabawki oraz Gry planszowe promocje sięgną -35%. To unikalna okazja na zdobycie w niższej cenie m.in. klocków LEGO oraz kultowych planszówek, takich jak Monopoly, Scrabble, Hasbro FUNKO, a także wybranych produktów marki Simba. Szereg produktów w supercenach będzie dostępnych w kategoriach takich jak: Elektronika, AGD, Elektronika sportowa czy Motoryzacja. Rabaty na asortyment do domu i ogrodu oraz perfumy sięgną -50%. Wśród wybranych marek do makijażu i pielęgnacji drugi produkt dostępny będzie w cenie niższej aż o 50%.

Codziennie między 6 a 12 września na użytkowników programu Empik Premium czekają nowe, limitowane okazje zakupowe. Każdego dnia o godz. 10:00 rano w ofercie pojawią się inne produkty z kategorii AGD, Elektronika, Sport, Zabawka oraz Zdrowie i Uroda w specjalnych cenach.