Łukasz Szewczyk15.09.2021 (10:39)1 komentarz

RMF FM startuje z kampanią reklamową "Radio nr 1 w Polsce" (wideo)

• Rozpoczęła się kampania reklamowa RMF FM.
• Działania obejmują telewizję i internet i potrwają do końca października.
Kamapania RMF FM
RMF FM tej jesieni reklamuje się hasłem "Radio nr 1 w Polsce". Przygotowanych zostało kilka wersji 10-sekundowych spotów, które promują m.in. poranny program "Wstawaj, szkoda dnia", loterię "Jesienna Kumulacja", "Poranną Rozmowę" Roberta Mazurka, "Fakty RMF FM" oraz muzykę graną na antenie.
- Słuchacze w Polsce od lat najczęściej wybierają RMF FM. Codziennie stacja ma blisko 9 mln odbiorców - ze względu na wiarygodność informacji, świetną rozrywkę i najlepszą muzykę. Ma to swoje odzwierciedlenie nie tylko w wynikach słuchalności, ale też w rankingu najbardziej wiarygodnych mediów Reutersa czy badaniu najbardziej opiniotwórczych rozgłośni - mówi Tadeusz Sołtys, Prezes i Dyrektor Programowy RMF FM.


Kampania obejmie telewizję (TVN, Polsat, kanały tematyczne) i internet (m.in. główne portale horyzontalne). Kreację przygotowało Studio Plankton we współpracy z Działem Promocji RMF FM, media zaplanował i kupił dom mediowy Mindshare.

Komentarze (1 - 1 z 1)

No to kochani zaczynamy słuchać Zetki tyle ile się da. Koniec z erą rmf fm. Powinni się wstydzić. Taki post wypuszczać a na antenie robić sieczke z mózgu
Dawny słuchacz radia Rfn fm 15.09.2021 (22:30:04)
 1