Łukasz Szewczyk24.11.2021 (10:58)5 komentarzy

"Moc emocji w Twoim domu!". Bezpłatny dostęp do FilmBox+ z bateriami GP

• Wystartowała wspólna akcji promocyjnej usługi wideo na żądanie FilmBox+ oraz producenta baterii GP.
"Moc emocji w Twoim domu!"
By uzyskać darmowy, trzydziestodniowy dostęp do platformy FilmBox+ należy kupić opakowanie baterii GP Ultra i/lub GP Super i zarejestrować paragon, wypełniając formularz na stronie www.promocjagp.pl. Na wszystkich fanów dobrej rozrywki czekają m.in. takie hity filmowe, jak "Młodość" Paolo Sorrentino (Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weisz), "Zapaśnik" Darrena Aronofsky'ego (Mickey Rourke, Marisa Tomei) czy "Autor widmo" Romana Polańskiego (Evan McGregor, Pierce Brosnan, Kim Cattrall).
- Akcja promocyjna z marką GP Batteries jest dla nas świetnym przykładem tego, jak platformy streamingowe mogą współpracować z dużymi markami i wspólnie realizować cele marketingowe. Serdecznie witamy wszystkich nowych użytkowników na platformie i liczymy na to, że zostaną z nami na dłużej - mówi Wojciech Szupelak, Digital Development Manager Kino Polska TV SA.

Na ofertę programową FilmBox+ dostępną na życzenie składają się treści od największych dystrybutorów na świecie, w tym hollywoodzkie hity kinowe z udziałem aktorskich gwiazd i perełki kina niezależnego, a także rozrywka tematyczna. Usługa jest dostępna poprzez stronę WWW, dekodery operatorów kablowych, dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne oraz aplikacje w telewizorach.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Nawet jak bym kupił baterię i tak bym się nie zarejestrował gdyż oferta filmbox mnie nie interesuje. I zapewne sadzi tak większość. Ludzie dostawali za darmo do abonamentu i tak oglądalność znikoma.
 12  
Filmbox ma bardzo słabą ofertę. Te same filmy puszczane od dekady na różnych kanałach Filmbox. Brak sensownych premier. Ten pakiet nie jest wart nawet 1 zl. Chyba komuś kto ma bardzo niskie wymogi ta oferta może odpowiadać.
 8  
W sumie dadzą paczkę baterii i dostęp na 30 dni to mogę rozważyć propozycje.
 3  
Dlaczego nie mozna tylko FUNBOX UHD 4K wykupic?
 0  
Też mi oferta! A gdzie te ciekawe filmy?.
 2