Łukasz Szewczyk24.11.2021 (20:15)7 komentarzy

Startuje kampania świąteczna Polsat Box (wideo)

• Ruszyła nowa kampania reklamowa Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) romująca propozycje świąteczne operatora
• W dwóch spotach telewizyjnych wystąpili znani i lubiani przez polskich widzów aktorzy Jacek Braciak i Wojciech Mecwaldowski.
Świąteczna promocja
Kampania to wynik współpracy marki Polsat Box z agencją Freudschaft (wcześniej Scholz & Friends). Będzie ona prowadzona w telewizji, Internecie i stacjach radiowych. Przygotowane z tej okazji dwa spoty reklamowe wprowadzają widzów w pogodny, świąteczny nastrój świąt, przywołując obraz rodziny poszukującej prezentów gwiazdkowych.
W rolę głowy rodziny po raz kolejny wcielił się Jacek Braciak, który podczas zakupów postanowił odwiedzić salon Polsat Box. Żona i dzieci odnajdują go tam, gdy ogląda mecz. Wspólnie poznają nowe pakiety z bogatą ofertą sportową (spot 30"). Wychodząca z salonu rodzina zostaje zaczepiona przez sprzedawcę - w tej roli wystąpił Wojciech Mecwaldowski - i otrzymuje informację, że to nie koniec prezentów, bo za przeniesiony numer do Plusa czeka ich kolejny - 100 zł zwrotu za każdy numer (spot 15").


Ja już informowaliśmy, w świątecznych promocjach dostępny jest nowy pakiet podstawowy M Sport to 69 różnorodnych kanałów dla całej rodziny wzbogaconych o stacje: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z m.in. włoską Serie A TIM, hiszpańską LaLiga Santander i wyścigami Formula 1 oraz promocyjnie CANAL+ SPORT3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą za 0 zł. Więcej o świątecznych promocjach w Polsat Box można przeczytać

Komentarze (1 - 7 z 7)

Straciliście KSW i Borka, straciliście ligę niemiecką a za rok stracicie F1.
Polsat Down ✝️
 7  
jakby pieniądze zamiast na znanych i lubianych pseudo celebrytów wpompować w oferty to wyszli by na tym najlepiej.
przeciez nie przejde do mobile bo robercik reklamuje ich gdzie się da, bo szatan siedzi w plejaku. nachalne reklamy wręcz odrzucają.
 8  
Polsat? Nie dziękuję. Dopiero co od nich odszedłem.
Dziadostwo nic więcej. W dodatku dziadostwo wspierające faszyzm.
Ode mnie już ani załamanego grosza nie dostaną.
 7  
Jak sie nazywa pani z tej reklamy?
 4  
Niech zaczną sprzedawać dekodery na kartę jak robi to nic+ na kartę w opcji satelitarnej to klientów przybędzie. Nie zwiąże się umowa w nie pewnych czasach.
 0  
nie przejde do mobile bo robercik reklamuje ich gdzie się da, bo szatan siedzi w plejaku. nachalne reklamy wręcz odrzucają.
PLAY już rozpisał nowe konkursy na firmy które będą im robić nowe kampanie reklamowe. Kurde Satan została wyautowana nawet z PLAY-a.
 0  
W rolę głowy rodziny po raz kolejny wcielił się Jacek Braciak, który podczas zakupów postanowił odwiedzić salon Polsat Box. Żona i dzieci odnajdują go tam, gdy ogląda mecz. Wspólnie poznają nowe pakiety z bogatą ofertą sportową
.................
Nie wstyd takich klipów dla gawiedzi robić?
Przecież to żałosne
 0