Łukasz Szewczyk01.12.2021 (12:24)1 komentarz

InPost: Paczka tego samego dnia już w 20 miastach Polski

• InPost bez dodatkowych opłat dostarczy przesyłki w dniu nadania w kolejnych 18 miastach w Polsce.
InPost: Paczka tego samego dnia już w 20 miastach Polski
Z tego wygodnego, bezpłatnego usprawnienia korzystali do tej pory mieszkańcy Warszawy i Łodz.. Teraz dołączyli do nich mieszkańcy Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Gdyni, Szczecina, Torunia, Bydgoszczy, Białegostoku, Olszyna, Katowic, Sosnowca, Gliwic, Częstochowy, Bielska-Białej, Radomia, Lublina i Rzeszowa.
W ramach usługi, przesyłki nadane w obrębie tego samego miasta, które trafią do centrum dystrybucji InPost do godziny 16.00, są dostarczane do Paczkomatów InPost w dniu nadania.

- Dostawa tego samego dnia dla paczek nadanych w obrębie tego samego miasta to nie tylko nowa jakość na rynku - ale wręcz rewolucja na skalę masową. Obecnie doręczamy nawet 3/4 przesyłek w dniu nadania na terenie dwóch pierwszych miast: Warszawy i Łodzi. Dlatego, zgodnie ze złożonymi deklaracjami, teraz rozszerzamy to wyjątkowe udogodnienie na kolejne 18 miast w Polsce. Warto podkreślić, że nasi klienci robiący rano zakupy z odbiorem w ulubionym Paczkomacie ® InPost w swoim mieście, nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat, mogą odebrać je tego samego dnia - co czyni dostawę przez Paczkomaty InPost jeszcze szybszą opcją, ale przede wszystkim odróżnia nas od wszystkich innych operatorów logistycznych i kurierów na rynku - podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost.

Dostawa przesyłek do Paczkomatów w dniu nadania jest możliwa dzięki rozbudowanemu programowi inwestycyjnemu, który InPost prowadzi w ostatnich latach. To zarówno dziesiątki nowych, w pełni zautomatyzowanych oddziałów, jak i kilka tysięcy kolejnych rozstawianych Paczkomatów InPost każdego roku w całej Polsce oraz tysiące samochodów - także elektrycznych - i olbrzymie inwestycje w procesy oraz infrastrukturę IT.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ile tak naprawdę przesyłek trafia do sortowni przed 16-tą?
 0