Łukasz Szewczyk26.01.2022 (15:22)3 komentarze

Marcin Prokop w nowej kampanii UPC "Możesz wszystko"

• W nowej kampanii marki UPC "Freedom" bohater marki UPCeusz oraz jej ambasador Marcin Prokop promują najnowszą ofertę operatora - Zestaw MEGA PAKA.
Promocja w UPC
Pakiet MEGA PAKA składa się z internetu światłowodowego o prędkości do 750 Mb/s, pakietu telewizyjnego MAX TV oraz dostępu do platformy streamingowej na rynku polskim - Viaplay, a to wszystko za 49,99 zł przez 5 miesięcy. Więcej o nowych promocjach informujemy TUTAJ.
- W naszej kampanii zaglądamy niejako przez dziurkę od klucza do Marcina Prokopa i razem z jego sąsiadami zastanawiamy się, co on tam w domu robi? Ale w końcu jak się ma takiego ambasadora, to jak z ofertą UPC - można wszystko - mówi Magdalena Banasik, Head of Creatives w K2 Create.

Kampania wystartowała pod koniec stycznia i obejmuje spoty do digitalu, komunikację w social mediach, kampanię banerową w internecie i OOH.


Koncept kreatywny przygotowała agencja K2 Create, za realizację odpowiada dom produkcyjny Makata oraz dom postprodukcyjny Human Ark.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Czy warto "inwestować" w umowę na 24m-ce skoro za chwilę będzie: hbo max i diney+?
 3  
Dla Internetu UPC to nawet na dłużej warto.
 1  
Dzwoniłem ostatnio na pomoc techniczną UPC, czekałem około 60-ciu minut. Na wstepię pajacował Prokop z zapowiedzią, (na niego i kampanię poszły miliony) a potem prawie godzinę nikt nie odbieral bo już na pensje osób technicznych nie starcza ...

To całe UPC, po przejęciu przez Play bedzie jeszcze gorzej
 3