Łukasz Szewczyk06.05.2022 (11:48)13 komentarzy

Canal+ Online w nowej kampanii promuje współdzielenia konta (wideo)

• Canal+ rozpoczął nową kampanię reklamową serwisu streamingowego Canal+ online pod hasłem "Canal+ online jest tak dobry, że musisz się nim podzielić".
• W spotach promocyjnych po raz kolejny można zobaczyć psy dobrze znane z poprzednich odsłon kampanii reklamowych Canal+.
Kampania Canal+ Online
Tym razem para sympatycznych psów rozmawia na temat promocyjnej oferty na dostęp do paczki Canal+ za 29 zł miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące) oraz w humorystyczny sposób zwraca uwagę na możliwość współdzielenia konta Canal+ online między trzema członkami rodziny.
Kreację do kampanii przygotowała agencja Moon Films we współpracy z działem kreacji Canal+ Polska. Za zakup mediów do kampanii jest odpowiedzialna agencja Havas Media. Kampania jest realizowana w stacjach telewizyjnych, wybranych serwisach streamingowych oraz na YouTube.


Canal+ Online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie. Z Canal+ Online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder Canal+ Box 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Szkoda, że nie podzielą się z tymi co płacą im za Canal+ w kablówkach :((
 9  
to winna kablówek chyba bo play i orange dogadał się z canal+ mówię chyba
 2  
Kablówki jak najbardziej chcą, to Canal+ nie jest przygotowane technicznie do świadczenia usługi dla innych partnerów :(

Canal+ Online w Play czy Orange (nie dla wszystkich abonentów Orange TV) to zupełnie inna bajka.
 2  
A czy się różni play od kablówek? Przecież C+ online to usługa streamingowa, wolna , bez przeszkód technicznych. Tutaj kablówki czekają czy serwis ma sens na rynku przy HBO max i Netflix.
 1  
A kiedy c+ 4k dostępne online ?
 5  
A czy się różni play od kablówek? Przecież C+ online to usługa streamingowa, wolna , bez przeszkód technicznych. Tutaj kablówki czekają czy serwis ma sens na rynku przy HBO max i Netflix.
Play nie sprzedaje pakietu telewizyjnego Canal+ tylko Canal+ Online.
Kablówki sprzedają pakiet telewizyjny Canal+ i nie ma możliwości połączenia go z online (na chwilę obecną), tak jak to miejsce w przypadku telewizyjnego HBO z HBO Max
 3  
do bez majtek jak nie mają możliwości jak upc i vectra viaplay udostępniają a c+ też jest online to to samo tu chodzi o kasę
 4  
Oferta fajna, niestety brak apk na LG :(
 2  
Szkoda, że nie potrafia fundamentalnego problemu z odtwarzaniem rozwiazać.
 3  
sorry że pytam z tą apk na LG to czyja winna mi na tizen działa może z tym webos jest coś nie tak
 3