Łukasz Szewczyk13.08.2022 (12:21)1 komentarz

Canal+ Online rusza z kampanią nowej oferty "Wielka Piłka" dla fanów sportu (wideo)

• Pod hasłem "Wielka Piłka" wystartowała nowa kampania reklamowa Canal+
• Spot zachęcająca kibiców i fanów sportu do skorzystania z nowej oferty serwisu Canal+ online, w którym można śledzić rozgrywki najważniejszych lig piłkarskich za 40 zł miesięcznie
Spot Canal+ Online
Spot telewizyjny oraz materiały promocyjne reklamują pakiet CANAL+ online "Wielka Piłka", który już za 40 złotych miesięcznie oferuje dostęp do wydarzeń sportowych dostępnych na kanałach CANAL+, Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium. Dzięki temu kibice mogą śledzić w jednym miejscu transmisje PKO BP Ekstraklasy, LaLiga Santander (w tym mecze Barcelony i grającego tam Roberta Lewandowskiego), Premier League, Ligi Mistrzów UEFA, Serie A TIM oraz Ligue 1 Uber Eats.
Pakiet "Wielka Piłki" w Canal+ online dostarczy również emocji fanom innnych dyscyplin. Miłośnicy tenisa będą mogli oglądać mecze Igi Świątek w turniejach WTA, kibice żużla śledzić decydujące rozstrzygnięcia PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi oraz 2. Ligi Żużlowej, a fani koszykówki sprawdzą, jak w lidze NBA radzi sobie Jeremy Sochan i jego San Antonio Spurs.
Z pakietu można korzystać na dwóch urządzeniach w tym samym momencie dzieląc konto z osobą towarzyszącą. Wtedy cena za pakiet wyniesie tylko 20 złotych na osobę.


Kampania jest kolejną odsłoną platformy komunikacyjnej Canal+, która swoją premierę miała w zeszłym roku. Bohaterami spotów są w dalszym ciągu sympatyczne psiaki - Mafia i Koleś, którym głosu użyczyli Kamila Baar i Czesław Mozil.

Media zostały zaplanowane przez Havas Media, kreację przygotował zespół Canal+ Polska, a za produkcję odpowiadał dom produkcyjny Moon Films.

Kampania będzie realizowana w stacjach telewizyjnych (TVN, Polsat, TVP), portalach horyzontalnych, Social Mediach, YouTube i potrwa do 11 września.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Niepotrzebnie reklamują Premier League, bo to tylko dwa mecze
 1