Łukasz Szewczyk25.08.2022 (11:38)brak komentarzy

Wielkie sportowe emocje w nowej kampanii Polsat Box (wideo)

• Polsat Box rozpoczął emisję nowej kampani reklamowej zachęcającej do skorzystania z oferty telewizyjnej pełnej wielkich sportowych emocji.
• W spocie telewizyjnym możemy zobaczyć Jacka Braciaka, który wraz z synami cieszy się różnorodnością sportowych kanałów w Polsat Box.
sport
Przesłaniem kampanii jest pokazanie różnorodności oferty sportowej dostępnej w Polsat Box. W ramach bogatej oferty telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT z dekoderem operator zapewnia możliwość oglądania najlepszych sportowych rozgrywek, m.in.: Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn i kobiet na kanałach Polsat Sport, Ligi Mistrzów UEFA w Polsat Sport Premium, turniejów tenisowych na kanałach Eurosport, hiszpańskiej LaLigi Santadner z udziałem Roberta Lewandowskiego oraz innych piłkarskich lig europejskich, w tym włoskiej, francuskiej, portugalskiej czy belgijskiej, dostępnych na kanałach Eleven Sports oraz PKO BP Ekstraklasy na kanałach Canal+ Sport3 i Canal+ Sport4.
W spocie pojawia się ceniony przez widzów Jacek Braciak, który wraz z synami z satysfakcją sprawdza ofertę od Polsat Box.


Nowa kampania powstała przy współpracy marki Polsat Box z agencją Freundschaft. Działania zaplanowano w telewizji, m.in. w kanałach głównych i tematycznych Polsatu oraz TVN, a także online - z wykorzystaniem zasięgowych form reklamowych, wideo oraz social mediów.

Metryczka kampanii
Kreacja: Agencja Freundschaft,
Produkcja: TFP Mariusz Matwiejczuk,
Postprodukcja: wideo - Televizor, audio - Ztudio&Burza,
Reżyser: Piotr Janowski,
Media: TV (m.in. Polsat, kanały tematyczne Telewizji Polsat, TVN, kanały tematyczne TVN Warner Bros. Discovery), online, w tym social media,
Dom mediowy: iProspect.