Łukasz Szewczyk28.10.2022 (14:24)2 komentarze

Strefa Kibica Sports Bar na PGE Narodowym

• Fani wydarzeń sportowych będą mieć nową przestrzeń do spotkań w centrum Warszawy.
• Tyskie, PGE Narodowy oraz Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe otwierają Strefę Kibica Sports Bar na PGE Narodowym
Strefa Kibica Sports Bar
Marka Tyskie razem z PGE Narodowym i ZPR otwierają bar sportowy o nazwie Strefa Kibica Sports Bar, żeby fani sportowych emocji, mogli w stolicy oglądać mecze w odpowiednich warunkach i dzielić się wrażeniami - chociażby podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.
- Misja tego miejsca jest zgodna z hasłem marki Tyskie "Przejdźmy na Ty" i jego głównym założeniem jest wspólna przestrzeń dla kibiców, sportowców i entuzjastów różnych dyscyplin sportowych, do spędzania czasu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze - mówi Wojciech Szerszeń, Junior Brand Manager Tyskie.

W Strefie Kibica będą transmitowane wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe: mecze reprezentacji Polski, rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA, turnieje wielkoszlemowe, EuroBasket i Euroliga w siatkówce. Punktem obowiązkowym są oczywiście zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze. Szczegółowy plan transmisji będzie ustalany z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

- PGE Narodowy jest domem polskiej reprezentacji, w którym padają rekordy świata, a emocje sportowców przeplatają się z radością i łzami kibiców. Bardzo cieszę się z faktu, że największy stadion w Polsce - tak mocno przesiąknięty sportowymi emocjami - stanie się także strefą, w której kibice będą mogli spotykać się i oglądać transmisje na żywo z najważniejszych zmagań sportowych. Drugiego takiego miejsca po prostu nie ma - mówi Włodzimierz Dola, Prezes PL.2012+, operatora PGE Narodowego.

Wystrój lokalu będzie nawiązywać do wydarzeń sportowych, a bogate menu ma zachęcać do łączenia wspólnego spędzania czasu z konsumpcją i kibicowaniem. W menu znajdą się dania typu fast food oraz specjalne przekąski dopasowane do gatunku piwa i wspólnego kibicowania. Oferta napojów zaspokoi każde pragnienie. W karcie znajdą się m.in. lane piwo Tyskie Gronie i butelkowe Tyskie 0,0%.

Wielkie otwarcie
5 listopada w godz. 18:00 - 23:00 podczas oficjalnego otwarcia, oprócz możliwości obejrzenia transmisji meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet Polska - Niemcy, będzie szereg dodatkowych atrakcji m.in. zwiedzanie PGE Narodowego, rozgrywki FIFA 23 z byłymi piłkarzami, konkursy, niespodzianki i degustacje. Wśród zaproszonych gwiazd świata sportu są między innymi: Marcin Żewłakow, Michał Żewłakow, Piotr Świerczewski i Tomasz Kłos.

Wstęp jest wolny, liczba miejsc ograniczona.

Strefa Kibica Sports Bar znajduje się na terenie PGE Narodowy - wejście bramą nr 1 - główne wejście od strony Ronda Waszyngtona.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Po 10 latach od otwarcia w końcu ktoś sobie przypomniał, że ten obiekt to również stadion …
 1  
nieprawda, pge narodowy jacek zarezerwował dla zenka.
 1