Łukasz Szewczyk11.11.2022 (16:35)3 komentarze

Święta u Braciaków i pół roku telewizji bez opłat w nowym spocie Polsat Box (wideo)

• Polsat Box rozpoczął emisję nowej, świątecznej kampani reklamowej
• Operator zachęca do skorzystania z nowych promocji zapewniających 6 miesięcy oferty telewizyjnej na start bez opłat.
• W spocie telewizyjnym rodzina Braciaków przygotowuje się do świąt
kampania
Spot telewizyjny przenosi widzów do domu rodziny Braciaków, która przygotowuje się do świąt. Kiedy mama z córką pieką świąteczne słodkości, nagle pada pytanie: Jak to jest, że w worku św. Mikołaja mieszczą się wszystkie prezenty? Z odpowiedzią przybywa tata, który porównuje magiczny worek św. Mikołaja do bogatej oferty Polsat Box, zapewniającej dostęp do rozrywki dla każdego, w jednym miejscu. Aby to sprawdzić, cała rodzina przenosi się na kanapę i wspólnie wybierają ulubiony program.
Promocja "Telewizja na start 6 miesięcy bez opłat" została wprowadzona 7 listopada i obowiązuje w każdej z 4 oferowanych przez Polsat Box technologii: satelitarnej, kablowej IPTV, internetowej OTT z dekoderem oraz naziemnej.


Kreacja: Agencja Freundschaft
Produkcja: TFP Mariusz Matwiejczuk
Postprodukcja: wideo - Televizor, audio - Ztudio&Burza
Reżyser: Piotr Janowski
Media: TV (m.in. Polsat, kanały tematyczne Telewizji Polsat, TVN, kanały tematyczne TVN Warner Bros. Discovery) online, w tym social media, radio (m.in. RMF FM, RMF Classic, RMF Maxxx, Złote Przeboje, Muzo.fm, VOX, Eska, Radio ZET)
Dom mediowy: iProspect.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Kiedyś był gang braciaków. Czy to ta sama rodzina?
 4  
Dali podwyżkę 10 zł na każdym pakiecie.
 5  
Te oferty były dobre 10 czy 15 lat temu kiedy ludzie platformy, TV czy telefony na święta. Kupowali. Potem to się rozeszło i sens świątecznych ofert jest żaden (mój abo na telefon kończy się w sierpniu, a na TV sat mam umowę na czas nieokreślony, a kiedyś kończyła się w lutym).
 1