Łukasz Szewczyk14.11.2022 (21:09)1 komentarz

Wyborcza.pl z kampanią "Piszemy o tym, co ma znaczenie" i promocjami (wideo)

• Rozpoczęła się nowa kampania wizerunkowa Wyborcza.pl.
• Spoty reklamowe emitowane w sieci pokazują, jak serwis wspiera swoich czytelników i czytelniczki, wyjaśniając aktualne wydarzenia czy doradzając w ważnych dla nich kwestiach - w myśl hasła "Piszemy o tym, co ma znaczenie".
"Piszemy o tym, co ma znaczenie"
Działania partii rządzącej, inflacja, katastrofa klimatyczna czy zdrowie psychiczne to ważne tematy współczesnego świata. Do nich właśnie odwołuje się najnowsza kampania wizerunkowa serwisu, na którą składają się cztery spoty. Każdy z nich przedstawia Wyborcza.pl jako rzetelne i wiarygodne źródło informacji, podążające za tym, co w danym momencie jest dla jego odbiorców najważniejsze.
- W kampanii chcieliśmy uchwycić, jak po pandemii, w obliczu wojny i nadchodzącego kryzysu, staramy się możliwie normalnie funkcjonować. A przy tym - pokazać autentyczność roli, jaką Wyborcza.pl pełni w codziennym życiu - bo w serwisie przede wszystkim piszemy o tym, co ma znaczenie dla naszych czytelników i czytelniczek - wyjaśnia Michał Bauer, dyrektor marketingu "Wyborczej". - Nasi dziennikarze prowadzą polityczne i ekologiczne śledztwa, wertują setki materiałów, informują o aktualnościach szybko i rzetelnie. Jednocześnie Wyborcza.pl odpowiada na wątpliwości, inspiruje do zmiany, zachęca do działania.

Na jesienną kampanię Wyborcza.pl składają się cztery spoty, które można zobaczyć na platformie YouTube, Facebooku, w serwisach VOD i portalach horyzontalnych.
Kreacje reklamowe przygotował dział marketingu "Wyborczej" we współpracy z SzutSzut Studio (produkcja). Zakupu mediów dokonał dział marketingu "Wyborczej" przy wsparciu Spark Foundry.


Oprócz tego 14 listopada na Wyborcza.pl rozpoczął się okres licznych promocji cenowych. Na początek z okazji "Black Friday" internauci mogą kupić najwyższy Pakiet Klubowy, umożliwiający m.in. pełen dostęp do treści Wyborcza.pl dla 3 osób, z rabatami sięgającymi nawet 85%.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Przecież oni cały czas robią promki np. 4 złote za miesiąc dostępu i później chwalą się, że mają mnóstwo subskrypcji ;) ciekawe ilu płaci normalnie za miesięczny dostęp do usługi.
 1