Łukasz Szewczyk08.03.2023 (18:08)3 komentarze

Startuje kampania wizerunkowa Telewizji WP. W spocie hit Cymsa (wideo)

• "Odkryj Telewizję WP" to główny przekaz najnowszej kampanii wizerunkowej stacji.
• Nowy spot reklamowy, połączony z wiosenną ramówką pełną inspiracji i historii z życia wziętych, mają przybliżyć ofertę telewizji nowym widzom.
Telewizja WP z kampanią wizerunkową
Jaka jest Telewizja WP? Odpowiedź na to pytanie przynosi specjalny spot reklamowy, w którym wykorzystany został utwór "Daj mi znać" Oskara Cymsa, bijący rekordy popularności na listach przebojów.
- Telewizja WP odważnie stawia na własne, polskie produkcje. Swoją ofertą seriali dokumentalnych, kabaretów, programów podróżniczych oraz informacyjnych chcemy zainteresować nowych widzów. Wierzę, że nasza propozycja trafi w różne gusta i spełni ich oczekiwania - mówi Jagna Wiszniewska, dyrektorka zarządzająca Telewizji WP.


W marcu Telewizja WP wystartowała z nową ramówką, w której główną nowością jest produkcja własna pt. "Gospodarze - czym chata bogata". W ofercie stacji pojawiły się też ekscytujące historie lokalnych bohaterów osadzone w pięknych zakątkach naszego kraju. Inspiracji wnętrzarskich dostarczają "Pomysł na dom" i "Nowy aranż z Olą Ziarek". Na antenie nie zabrakło też kontynuacji innych znanych i lubianych hitów - "Policjanci z sąsiedztwa", czy "Prosto z grilla".

Kampania wizerunkowa jest prowadzona w kanałach social mediach - na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Tik Toku, w przestrzeniach własnych Wirtualnej Polski, na YouTube, a także w kinach, siłowniach, komunikacji miejskiej i na dworcach.

Za przygotowanie spotu i zaplanowanie kampanii odpowiadały działy autopromocji i marketingu Telewizji WP.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Przyznać się kto w tygodniu telewizję WP oglądał dłużej niż 5 min.
 0  
Ja oglądam, Jeden lubi ryż a inny po nim żyga, - każdy ma inne preferencje.
 1  
Ja oglądam w przerwach gdy nie ma rodeo.
Maciej z Roadmia papieracy program dojna zmiana+ taki jak willa+ 9.03.2023 (15:21:55)
 0