Łukasz Szewczyk08.01.2024 (22:02)brak komentarzy

Krzysztof Olszewski przechodzi z mBanku do Play

• Od stycznia 2024 roku do zespołu PLAY dołączył Krzysztof Olszewski
• Objął stanowisko dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej
Krzysztof Olszewski
Krzysztof Olszewski w PLAY będzie reprezentował firmę i doradzał w zakresie strategii komunikacji, relacji z mediami oraz sytuacji kryzysowych i kwestii reputacyjnych. Pokieruje też zespołem biura prasowego operatora, który tworzą: Ewa Sankowska-Sieniek, Katarzyna Bonk, Krzysztof Sylwerski oraz Katarzyna Tajak-Pietrowska.
Nowy dyrektor w PLAY będzie raportować do Małgorzaty Zakrzewskiej - dyrektor Pionu Spraw Korporacyjnych, członka Executive Committee (Komitetu Zarządzającego) Play oraz prezes Fundacji "Wolność Wyboru". Pion Spraw Korporacyjnych obejmuje obszary komunikacji korporacyjnej i public relations, relacji z mediami, public affairs, ESG oraz strategiczne partnerstwo Play z akademią kodowania 42 Warsaw.

Krzysztof Olszewski ma 20-letnie doświadczenie w PR. Wcześniej pełnił podobne funkcje w branży finansowej. W ostatnich latach był rzecznikiem prasowym i szefem zespołu komunikacji korporacyjnej mBanku, gdzie odpowiadał za relacje z mediami i komunikację kryzysową w Polsce, Czechach i na Słowacji, a także komunikację z pracownikami i content marketing. Wykładał PR. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.