Łukasz Szewczyk10.06.2024 (12:47)2 komentarze

Nosowska z piosenką na start platformy Max. "Tylko to co chcę" (wideo)

• Platforma streamingowa Max startuje w Polsce już 11 czerwca.
• Z tej okazji Katarzyna Nosowska, na zaproszenie serwisu, napisała i zaśpiewała utwór "Tylko to co chcę".
Tylko to co chcę
Max to nowy serwis streamingowy w którym od 11 czerwca będzie można znaleźć seriale, hity filmowe prosto z kina, kultowe programy rozrywkowe, poruszające dokumenty, emocjonujące wydarzenia sportowe i ofertę dla najmłodszych użytkowników. Wielokrotnie nagradzana "Sukcesja", zagraniczne seriale: "The Last of Us", "Biały Lotos" ,"Ród smoka" czy takie polskie produkcje takie jak: "Skazana", "Odwilż", "Przesmyk" i "Lady Love" to tylko część z propozycji z bogatej biblioteki programowej serwisu. Na platformie Max można obejrzeć także największe hity kinowe tego roku takie jak: "Diuna: Część Druga", "Barbie" czy Wonka. To nie wszystko! Max to także poruszające dokumenty i emocjonujące relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych. Każdy użytkownik znajdzie tu coś dla siebie. Tu jest co oglądać!

W ramach działań wspierających wprowadzenie marki na rynek, Max zaprosił do współpracy wybitną polską artystkę - Katarzynę Nosowską. Tak powstała niezwykła piosenka "Tylko to co chcę". Tekst utworu oddaje w pełni to co Max ma do zaoferowania swoim oglądającym. Max to pełne spektrum emocji, doświadczeń i przeżyć. To "pauza od trosk". Można z nim "bez zadyszki zwiedzać świat", "przeżyć romans ze snu, bez ryzyka, nie swój", "szlochać, łamać się w pół, chociaż dramat nie mój".

Utwór "Tylko to co chcę" został napisany i zaśpiewany przez Katarzynę Nosowską. Za muzykę i produkcję odpowiedzialny jest Michał FOX Król. Do utworu został zrealizowany teledysk w reżyserii i według scenariusza Jacka Kościuszko. Materiał powstał w nowoczesnym studio TVN XR w Sękocinie.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ten tytuł piosenki, to jakoś tak nie pasuje do oferty.
A co jeśli czegoś nie chcemy a znajduje się w pakiecie, ofercie?
 3  

A co jeśli czegoś nie chcemy a znajduje się w pakiecie, ofercie?
Nie oglądasz xD
 1