Łukasz Szewczyk31.08.2009 (11:19)13 komentarzy

Nowa kierownik marketingu Nikon Polska

Magdalena Michalska-Szmidt objęła stanowisko kierownika marketingu w Nikon Polska. Zastąpiła tym samym Katarzynę Romaniuk, która będzie współpracować z NIKON Polska, przejmując odpowiedzialność za realizację projektu edukacyjnego polskiego oddziału Nikona – Akademię Nikona oraz Szeroki Kadr.
- Na przestrzeni ostatnich dwóch lat pracy w dziale marketingu NIKON Polska odpowiadałam za segment lustrzanek popularnych. Cieszę się, że zdobyte na tym polu doświadczenia będę teraz mogła wykorzystywać jako osoba odpowiedzialna za kompleksową strategię marketingową firmy – mówi Magdalena Michalska-Szmidt.
Magdalena Michalska-Szmidt związana jest zawodowo z marketingiem od 1996 r. Pracowała m.in. w firmie Goman jako Product Manager marek Chupa Chups, Smint i Kopiko (od 1996 do 1998 r.) oraz Kodak Polska, gdzie w latach 1998 - 2006 zajmowała stanowiska m.in. Managera ds. aparatów analogowych, Managera ds. aparatów cyfrowych oraz popularnych systemów drukowania zdjęć - na rynek polski, węgierski, czeski i słowacki. Przed podjęciem pracy w NIKON Polska, w latach 2006 - 2007, piastowała stanowisko Marketing Manager w firmie XL Energy Marketing. Magdalena Michalska-Szmidt jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (Instytut Ameryk i Europy) oraz Warszawskiej Szkoły Biznesu. Ukończyła także Policealne Studium Fototechniczne ze specjalnością technika fotografii.

Dotychczasową funkcję Magdaleny Michalskiej-Szmidt – specjalisty ds. produktu – przejął Jan Przybysz, który wcześniej pracował m. in. w Kodak Polska, zajmując kolejno stanowiska asystenta marketingu (lata 2002 - 2005), specjalisty ds. marketingu na rynek Polski, Węgier, Czech i Słowacji (2005 r.) oraz Junior Product Manager ds. fotografii analogowej oraz materiałów eksploatacyjnych na wspomniany region (lata 2005 - 2006). Od 2006 r., jako Marketing and Sales Specialist w firmie Ascen, odpowiadał za działania marketingowe firmy. W latach 2006 – 2009 pracował natomiast w Mid Ocean Brands Polska jako specjalista ds. marketingu na rynek Polski, Litwy, Łotwy i Ukrainy (od 2008 do 2009 r.). Jan Przybysz jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego – w Instytucie Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa oraz na Wydziale Nauk Humanistycznych.
Nikon Polska

Komentarze (1 - 10 z 13)

*forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=142242
*forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=140157
Pani Magdalena Michalska-Szmidt wsiadła na gorrący stołek. Przywiozę kwiaty do Warszawy dla Pani, jeśli ze strony firmy, którą ma reprezentować zaczną napływać inne sygnały niż lekceważenie, czy grożenie.
tu wstaw http//
dostałem od N po łapkach ... 1.05.2010 (11:35:05)
 0  
Taaa, jak widać po powyższym poście Pani radzi sobie całkiem nieźle. Jeśli to jest marketing to ja jestem skurwiałym chomikiem.
 0  
Dużo zdrowia życzę.
Nikon Polska właśnie się wypiął na swoich klientów, na forum, które od ponad 6 lat za darmo promuje markę, na głosy zwracające uwagę na błędne funkcjonowanie serwisu oraz utrudnienia w komunikacji.
Szykany pod kątem administratorów serwerów - pasjonatów marki - długo nie zostaną zapomniane.
Jeżeli ktokolwiek będzie chciał odbudować pozycję NP w Polsce, będzie miał teraz wyjątkowo trudne zadanie, przez kolejnych kilka, a nawet kilkanaście lat. Trudno mówić o przywróceniu zaufania, ponieważ balansowało ono zawsze na granicy.
Nie zdziwcie się, widząc nagłe zainteresowanie zagranicznymi dystrybutorami sprzętu oraz serwisem poza granicami kraju.
 0  
Cóż, ciężka sprawa. To o czym piszą poprzednicy w komentarzach sprawia, iż znika pewna "duma" z tego, że korzystam ze sprzętu tej firmy.
Mamie się nadzieją, że to tylko "niedopatrzenie", które zostanie szybko naprawione.
 0  
Nie lubię być olewany, ale Nikon w tym momencie olał mnie z grubej rury.
Poczułem się głupio, jakby ktoś mnie zdradził. A może właśnie Nikon mnie zdradził, mnie szarego użytkownika tego systemu.
Nikomu już nie polecę marki Nikon, a moje graty już zostały wystawione na Alledrogo. Teraz tylko decyzja Canon czy Pentax. Pozdrawiam.
 0  
No to Pani kierownik... Do roboty!!!!! Dużo roboty przed Panią. Dużo syfu pod nazwą Nikon Polska do posprzątania.
Marcin Krzyżaniak 1.05.2010 (21:32:37)
 0  
no to raczej wyrazy głębokiego współczucia Pani Magdo... Choć jednak zwracając uwagę na to co się dzieje może Pani sporo wygrać... Decyzja zależy od Pani.
 0  
Jedno jest pewne, marka straci w Polsce dużo ważnych klientów. Jeśli nie zmienię systemu to na pewno nie kupię już nic z polskiej dystrybucji.
 0  
Nikon forum ma być Nikon forum, a nie jakieś nazwy na siłę bo się komuś w Nikon Polska tak zamarzyło.
 0  
A.... to już wiem kto jest odpowiedzialny za wybrakowane lizaki... moja córka przeszła na tańsze i smaczniejsze bezfirmowe..Jak tak dalej pójdzie to aparaty też będą niedolane z dziurami i rozpadające się po wyciągnięciu z pudełka.
 0