Łukasz Szewczyk07.10.2009 (15:14)brak komentarzy

Nowi pracownicy w Effective Public Relations

Agencja Effective Public Relations powiększyła swój zespół o dwie osoby. Nowi konsultanci będą obsługiwać klientów z branży FMCG.
W związku z poszerzeniem grona klientów Effective Public Relations do zespołu agencji dołączyły dwie nowe osoby. Aleksandra Siedlikowska objęła stanowisko Specjalisty ds. PR, a Martyna Markun Młodszego Specjalisty ds. PR.
Siedlikowska jest absolwentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w związku IAB Polska, a następnie w agencji Sigma International, gdzie pracowała dla klientów z branży FMCG oraz Healthcare.

Martyna Markun ukończyła studia z zakresu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie studiuje w Instytucie Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Przed dołączeniem do zespołu Effective Public Relations Markun zdobywała doświadczenie w agencji 180’ PR, a następnie była związana z Multi Communications.

Nowi pracownicy Effective Public Relations będą wspierać prace działu obsługującego klientów z branży FMCG. Agencja specjalizuje się w obsłudze firm z branży FMCG, IT, wnętrzarskiej i usługowej. Do grona obecnych klientów należą m.in.: DDP, Dornbracht, ICI/AkzoNobel, d'aucy, Haribo, OSM Piątnica, Konica Minolta, Stanley, Młyn Klekotki resort & spa, LSJ Kancelaria Prawna Szczesna-Jędrych Olejnik-Roszkowska.
Effective PR