Łukasz Szewczyk03.04.2010 (12:35)16 komentarzy

Media Markt: "Warszawę mamy gdzieś!"

Media Markt, ogólnopolska sieć sprzedaży sprzętu RTV oraz AGD, ponownie szokuje kontrowersyjną reklamą. W ramach jednej z lokalnych kampanii pojawiły się billboardy z hasłem - "Warszawę mamy gdzieś!".
Sieć Media Markt znana jest z reklam, które przyciągają uwagę. Na oryginalną akcję marketingową zdecydowano się w Płocku, gdzie rozwieszono kilkadziesiąt billboardów z hasłem "Warszawę mamy gdzieś". Akcja marketingowa wywołała zamieszanie wśród mieszkańców – jedni zgadzają się z hasłem, inni twierdza, ze jest niegrzeczne. Hasło ma natomiast sugerować mieszkańcom Płocka, by po tani sprzęt nie jeździli już do Warszawy.
Billboardy z kontrowersyjnym hasłem promują otwarcie sklepu Media Markt w Płocku. - Wszystkie nasze hasła są kontrowersyjne. Ich celem jest skłonienie ludzi do zastanowienia się, zatrzymania i dyskusji - mówi w rozmowie z Gazetą Wyborczą rzeczniczka Media Markt, która dodaje, że hasło reklamowe należy traktować z przymrożeniem oka. Przypomina, że otwarcie Media Markt w Piotrkowie Trybunalskim promowano hasłem "Łódź niech spływa".
Gazeta Wyborcza

Komentarze (1 - 10 z 16)

Media Markt mamy gdzieś!...
 0  
i dobrze ze w reklamie tez sie wychodzi poza konwencje nawet i u Nas w Polsce, niech szokują ujazmiają, wzywają.... o to chodzi, reklama tez ewaluuje, bo jak sobie przypomne proszki i inne rzeczy porownywane do zwyklych produktow to wymiotem zajezdzalem :)
 0  
Dopiero teraz sie zorientowali ?:D

Reszta polski ma od 20 lat gdzies..., tam na dalekim wschodzie... :D
 0  
Powinno być "Farszafke mamy gdzieś"
 0  
A w końcu zbudujemy mur, którym odgrodzimy się wreszcie od Kongresówy i Galicji!
 0  
Media Markt, Saturn i inne hipermarkety z elektroniką użytkową są dobre, bo można przyjść i pooglądać to co chce się zamówić w Internecie :P.
No i akurat te dwa wymienione mają jeszcze tą zaletę że czyste markowe płyty DVD nie są podróbami, bo w innych sklepach już parę razy 'udało' mi się kupić kiepskiej jakości płyty Sony, Philips czy Verbatim, nie mówię o EMTECach i TDK, bo w nich oryginały i podróby nie różnią sie jakością...
 0  
W Media Markt....kupowanie tylko dla idiotów.Stare modele ceny z kosmosu.
 0  
.."by po tani sprzęt nie jeździli już do Warszawy".. zastanawia mnie slowo "tani".. jakos nie utozsamiam marki MM jako sklepu o konkurencyjnych cenach..
kleofas (usunięte konto #4951) 3.04.2010 (22:35:59)
 0  
A ja mam gdzieś Media Markt
 0  
Media Markt mamy gdzieś!

Media Markt niech spływa!

Media Markt? Tak, kupuja tam sami idioci!

And the winner is...:

"Media Markt, Saturn i inne hipermarkety z elektroniką użytkową są dobre, bo można przyjść i pooglądać to co chce się zamówić w Internecie :P"
 0