Łukasz Szewczyk23.06.2010 (10:53)brak komentarzy

Konkurs na Najlepszych w Intranetach i Komunikacji Wewnętrznej

Po raz pierwszy w Polsce organizowany jest konkurs na Najlepszy Intranet oraz Strategię i Osobowość Komunikacji Wewnętrznej – INTERNALE 2010.
Świat zauważył już ogromne korzyści biznesowe, wynikające z promowania branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej oraz budowania świadomości ich wykorzystania. Nasz rodzimy rynek również dojrzał i realizowane są na nim projekty na najwyższym poziomie przez specjalistów, którzy nie tylko z powodzeniem zdobywają wiedzę i budżety, ale przede wszystkim wypracowują realną wartość biznesową dla swoich organizacji. Przyszedł czas, aby to docenić i mówić głośno o komunikacji wewnętrznej i intranetach – podkreśla Aleksander Sala, Dyrektor Generalny INTERNALE 2010.
Podstawowym zadaniem konkursu INTERNALE 2010 jest zwiększanie profesjonalizmu i wyznaczanie standardów branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych projektów i osobowości branży.

Prestiżowe nagrody zostaną przyznane w dziesięciu regulaminowych kategoriach:
1. Najlepszy Intranet 2010 kategoria Małe i Średnie Przedsiębiorstwa
2. Najlepszy Intranet 2010 kategoria Duże Firmy
3. Najlepszy Intranet 2010 kategoria Administracja Publiczna, Samorządy i Organizacje Pozarządowe
4. Najlepsza Strategia Komunikacji Wewnętrznej
5. Najlepszy Projekt Komunikacji Wewnętrznej
6. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Redaktor Intranetu
7. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria IT i Administracja
8. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Zarządca Intranetu
9. Osobowość/Zespół Komunikacji Wewnętrznej kategoria Manager Komunikacji Wewnętrznej
10. Największa Innowacja w Intranetach

Warunkiem uczestnictwa jest pobranie i wypełnienie formularza, dostępnego na stronie internetowej www.intranety.pl/internale i przesłanie zgłoszenia. W kolejnym etapie Jury, w skład którego wchodzą wybitne osobowości reprezentujące środowisko branży Intranetów i Komunikacji Wewnętrznej, wybierze nominowanych w danych kategoriach. Następnie nominowani będą mieli obowiązek przesłania prezentacji, na podstawie których Jury wybierze zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
Intranety.pl