Łukasz Szewczyk06.08.2010 (12:00)8 komentarzy

Comedy Central promuje nowości w ofercie

W połowie sierpnia 2010 roku ruszy kampania reklamowa telewizji Comedy Central Polska, promująca trzy nowości programowe, seriale komediowe: "Dwóch i pół", "Californication 3" oraz "Sposób użycia 3".
Działania promocyjne obejmą stacje telewizyjne (naziemne i tematyczne), serwisy internetowe z programem TV, m.in. Wp.pl, Onet.pl oraz Telemagazyn. W prasie, kampania pojawi się na łamach największych polskich magazynów telewizyjnych, m.in. w Tele Tygodniu, To & Owo, Tele Świecie, Gazecie Telewizyjnej, Teleprogramie oraz Fakcie TV.
Za kreację kampanii odpowiadają agencja Change oraz MTV Networks Polska, a za zakup mediów ZenithOptimedia. Kampania reklamowa Comedy Central Polska potrwa do końca października 2010 roku.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Niezwykle mało atrakcyjne te propozycje w porównaniu z tym co oferuje elitarna N-ka. Zapewne jedynie motłoch i gawiedź w postaci abonentów Cyfry, UPC i C Polsatu się na to rzuci. Już pewnie pobiegli poprawiać anteny z drutu albo wieszaka do których podpinają swoje telewizory.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 6 sierpnia 2010 o 12:10:16 przez Bambolo82).
 0  
@Bambolo ten kanał prze ciesz jest dostępny w twojej e-nce a po pierwsze n-ka była pierwszym operatorem który ten kanał wprowadził więc nie pierdol głupot cudaku.
 0  
@Bambolo82
A co Wam w nSzmacie na durszlaku nie łapie Comedy Central? A zapomniałem, że rodzice nie dopuszczają Cię do nSzmaty to i skąd możesz wiedzieć, że w nSzmacie też jest Comedy Central CEBULAKU. BUAHAHAHAHA. A może masz niewyregulowany durszlak, może MAMA odcedza kartofelki. BUAHAHAHAHA. CEBULAKU.
 0  
@Bambolo82
I nie odchodź od tematu Cebulaku, BUAHAHAHAHA.
 0  
ten kanał w porównaniu z konkurencją z Niemiec chociażby to zero.nie ma co na nim oglądać.
 0  
na CC nie zostało już nic do oglądania, rok temu to był program który często oglądałem, od kilku miesięcy nie został na tym kanale nawet JEDEN dobry program... a teraz kolejne serie dna które już leci, żenada, mam nadzieje że wyrzucą na zbity pysk obecnego szefa CC, bo chyba oglądalność im spada na łeb na szyję.
 0  
A gdzie takie klasyki jak "drew carey show"tvn,"OFF centre" (luz we dwóch-tv4),"double rush"(supertempo c+),Ned i Stacey(polsat)
 0  
Comedy Central "spadł na psy". Co kliknę w pilota to powtórki TVN z przed lat :( Wywaliłem juz ten kanał z ulubionych.
 0